Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1734

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pt.janicki
    pt.janicki (10.05.2013 14:42)
    ...skojarzyło mi się z piosenką w wykonaniu Zamachowskiego -

    http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I

    - a może to liche skojarzenie ... :-) ...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (10.05.2013 14:38)
    ...liście sprawiają wrażenie topornych i niepasujących do tych delikatnych kwiatów...
  3. pt.janicki
    pt.janicki (10.05.2013 14:32)
    ...o qrcze!...
  4. hooltayka
    hooltayka (10.05.2013 13:31)
    Nie bardzo rozumiem komentarz.
    Możesz napisać o co Ci chodzi ?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:35)
    no, dziś znalazłam chwilkę czasu aby dokończyć podróż. Widzę, że już następna się pojawiła. Jak zwykle piękne wrażenia i opisy. pozdrawiam.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:31)
    i ta cisza i spokój.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:28)
    odbicia w wodzie zawsze są piękne...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:23)
    ale ważek dookoła lata...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:20)
    tę umiejętność zawsze podziwiam...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (10.05.2013 11:19)
    i co piszczało?