Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1730
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Super relacja z kolejnego etapu podróży, piękne zdjęcia, czekam na cdn.
-
łódka wygląda jakby była zawieszona w powietrzu.
-
Irenko, wczoraj było jakieś zaćmienie słońca w okolicach Australii, widzieliście?
-
pierwsza, ale trafiłam na publikację.
-
Obiektyw szerokokątny to jest to. Bajkowe ujęcie
-
Hooltayko, no kto by pomyslal, ze Ty nie bylas w Andaluzji :-) Ale widze, ze ostatnio zmienilas specjalizacje i rosnie z Ciebie z chwili na chwile Wielka Australijka :-)
Dziekuje Ci za mila wizyte i takiz komentarz :-)
-
Alez skadze znowu! :-) Ja zawsze z przyjemnoscia czytam Twoje opisy bo sa swietne, pelne energi, dowcipne i napisane z polotem. Ale jak sama zauwazylas, nie sposob sie od razu do wszystkiego zabrac. Ponadto ostatnio mialem sporo zamieszania i zajec mio sporo spadlo prosto z nieba... Jak tylko sie troche odrobie, to w nagrode wstapie znowu do Ciebie :-)
-
Tak...a na drzewie wąż-)!!
-
Ja z tą rurką wytrzymałam niedługo,rafę widziałam.
Długo to nie trwało-(
-
Fajnie by było.....gdyby tak było-)
-
Super relacja z kolejnego etapu podróży, piękne zdjęcia, czekam na cdn.
-
łódka wygląda jakby była zawieszona w powietrzu.
-
Irenko, wczoraj było jakieś zaćmienie słońca w okolicach Australii, widzieliście?
-
pierwsza, ale trafiłam na publikację.
-
Obiektyw szerokokątny to jest to. Bajkowe ujęcie
-
Hooltayko, no kto by pomyslal, ze Ty nie bylas w Andaluzji :-) Ale widze, ze ostatnio zmienilas specjalizacje i rosnie z Ciebie z chwili na chwile Wielka Australijka :-)
Dziekuje Ci za mila wizyte i takiz komentarz :-) -
Alez skadze znowu! :-) Ja zawsze z przyjemnoscia czytam Twoje opisy bo sa swietne, pelne energi, dowcipne i napisane z polotem. Ale jak sama zauwazylas, nie sposob sie od razu do wszystkiego zabrac. Ponadto ostatnio mialem sporo zamieszania i zajec mio sporo spadlo prosto z nieba... Jak tylko sie troche odrobie, to w nagrode wstapie znowu do Ciebie :-)
-
Tak...a na drzewie wąż-)!!
-
Ja z tą rurką wytrzymałam niedługo,rafę widziałam.
Długo to nie trwało-( -
Fajnie by było.....gdyby tak było-)
