Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1730

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 9:24)
    Super relacja z kolejnego etapu podróży, piękne zdjęcia, czekam na cdn.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 9:11)
    łódka wygląda jakby była zawieszona w powietrzu.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 9:00)
    Irenko, wczoraj było jakieś zaćmienie słońca w okolicach Australii, widzieliście?
  4. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 8:59)

    pierwsza, ale trafiłam na publikację.
  5. birder
    birder (11.05.2013 8:21)
    Obiektyw szerokokątny to jest to. Bajkowe ujęcie
  6. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 8:11)
    Hooltayko, no kto by pomyslal, ze Ty nie bylas w Andaluzji :-) Ale widze, ze ostatnio zmienilas specjalizacje i rosnie z Ciebie z chwili na chwile Wielka Australijka :-)

    Dziekuje Ci za mila wizyte i takiz komentarz :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 7:52)
    Alez skadze znowu! :-) Ja zawsze z przyjemnoscia czytam Twoje opisy bo sa swietne, pelne energi, dowcipne i napisane z polotem. Ale jak sama zauwazylas, nie sposob sie od razu do wszystkiego zabrac. Ponadto ostatnio mialem sporo zamieszania i zajec mio sporo spadlo prosto z nieba... Jak tylko sie troche odrobie, to w nagrode wstapie znowu do Ciebie :-)
  8. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:31)
    Tak...a na drzewie wąż-)!!
  9. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:30)
    Ja z tą rurką wytrzymałam niedługo,rafę widziałam.
    Długo to nie trwało-(
  10. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:28)
    Fajnie by było.....gdyby tak było-)