Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1728
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Pamietam te swiatynie...
-
cudnie
-
magicznie
-
Ja dodatkowo obejrzałem wszystkie zdjęcia :) jak zwykle super, bardzo ciekawe, z przyjemnością obejrzałem.
Część z nich już znam z innych miejsc ( wulkany, świątynie).
-
księżycowo
-
niezła dziura
-
o, kurcze to A 388 Qantas
-
z tej strony go nie widziałem
-
To cytat ze znanej piosenki "Dire Straits", aczkolwiek nieco wyrwany z kontekstu - bo wymowa całego tekstu nie jest już aż tak idylliczna.
-
Przyjemny, odprężający widok.
-
Pamietam te swiatynie...
-
cudnie
-
magicznie
-
Ja dodatkowo obejrzałem wszystkie zdjęcia :) jak zwykle super, bardzo ciekawe, z przyjemnością obejrzałem.
Część z nich już znam z innych miejsc ( wulkany, świątynie). -
księżycowo
-
niezła dziura
-
o, kurcze to A 388 Qantas
-
z tej strony go nie widziałem
-
To cytat ze znanej piosenki "Dire Straits", aczkolwiek nieco wyrwany z kontekstu - bo wymowa całego tekstu nie jest już aż tak idylliczna.
-
Przyjemny, odprężający widok.