Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1728

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 17:29)
    Pamietam te swiatynie...
  2. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 11:56)
    cudnie
  3. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 11:55)
    magicznie
  4. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 11:55)
    Ja dodatkowo obejrzałem wszystkie zdjęcia :) jak zwykle super, bardzo ciekawe, z przyjemnością obejrzałem.
    Część z nich już znam z innych miejsc ( wulkany, świątynie).
  5. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 11:45)
    księżycowo
  6. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 11:45)
    niezła dziura
  7. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 11:44)
    o, kurcze to A 388 Qantas
  8. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 11:43)
    z tej strony go nie widziałem
  9. lmichorowski
    lmichorowski (11.05.2013 11:26)
    To cytat ze znanej piosenki "Dire Straits", aczkolwiek nieco wyrwany z kontekstu - bo wymowa całego tekstu nie jest już aż tak idylliczna.
  10. cairos
    cairos (11.05.2013 10:58)
    Przyjemny, odprężający widok.