Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1726

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 20:20)
    wygląda mi na dalię.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 20:13)
    piękny widok, teraz dopiero widać ogrom powierzchni.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 20:12)
    ładna czapeczka.
  4. adaola
    adaola (11.05.2013 19:27)
    Z przyjemnością czytam i oglądam:) Gratki:))
    Na razie dojechałam do polowy.Jutro wrócę:)
  5. adaola
    adaola (11.05.2013 19:25)
    Nieziemskie,ale piękne kolory:)) Skąd taka barwa ziemi?
  6. adaola
    adaola (11.05.2013 19:24)
    świetne foto:)
  7. adaola
    adaola (11.05.2013 19:22)
    Piękna mnogość planów:) I to śliczne światełko plus mgiełka:))
  8. adaola
    adaola (11.05.2013 19:21)
    Warto wcześnie rano wstawać:))
  9. adaola
    adaola (11.05.2013 19:19)
    Księżycowy krajobraz:(
  10. adaola
    adaola (11.05.2013 19:18)
    Ziejąca otchłań ogniem,dymem i siarką!:(