Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1726
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
wygląda mi na dalię.
-
piękny widok, teraz dopiero widać ogrom powierzchni.
-
ładna czapeczka.
-
Z przyjemnością czytam i oglądam:) Gratki:))
Na razie dojechałam do polowy.Jutro wrócę:)
-
Nieziemskie,ale piękne kolory:)) Skąd taka barwa ziemi?
-
świetne foto:)
-
Piękna mnogość planów:) I to śliczne światełko plus mgiełka:))
-
Warto wcześnie rano wstawać:))
-
Księżycowy krajobraz:(
-
Ziejąca otchłań ogniem,dymem i siarką!:(
-
wygląda mi na dalię.
-
piękny widok, teraz dopiero widać ogrom powierzchni.
-
ładna czapeczka.
-
Z przyjemnością czytam i oglądam:) Gratki:))
Na razie dojechałam do polowy.Jutro wrócę:) -
Nieziemskie,ale piękne kolory:)) Skąd taka barwa ziemi?
-
świetne foto:)
-
Piękna mnogość planów:) I to śliczne światełko plus mgiełka:))
-
Warto wcześnie rano wstawać:))
-
Księżycowy krajobraz:(
-
Ziejąca otchłań ogniem,dymem i siarką!:(