Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1727
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Jak zejście do wnętrza Ziemi albo jakiegoś piekła:)
-
Bardzo podobne do naszych dalii:) A może to ich kuzynki?:)
-
Wspaniałe widoki z samolotu ponad chmurami!:))
-
Super to wygląda!:))
-
Pięknie z lotu ptaka,a na dole ciężka i mozolna praca.
-
Pola ryzowe?
-
Mam chyba to samo ujecie :-)
-
Z tej perspektywy wyglada jak Angkor Wat :-)
-
Pewnie zjedzie na nim do srodka...
-
Tez jechalismy na tych miniaturowych konikach :-)
-
Jak zejście do wnętrza Ziemi albo jakiegoś piekła:)
-
Bardzo podobne do naszych dalii:) A może to ich kuzynki?:)
-
Wspaniałe widoki z samolotu ponad chmurami!:))
-
Super to wygląda!:))
-
Pięknie z lotu ptaka,a na dole ciężka i mozolna praca.
-
Pola ryzowe?
-
Mam chyba to samo ujecie :-)
-
Z tej perspektywy wyglada jak Angkor Wat :-)
-
Pewnie zjedzie na nim do srodka...
-
Tez jechalismy na tych miniaturowych konikach :-)