Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1727

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. adaola
    adaola (11.05.2013 19:13)
    Jak zejście do wnętrza Ziemi albo jakiegoś piekła:)
  2. adaola
    adaola (11.05.2013 19:11)
    Bardzo podobne do naszych dalii:) A może to ich kuzynki?:)
  3. adaola
    adaola (11.05.2013 19:09)
    Wspaniałe widoki z samolotu ponad chmurami!:))
  4. adaola
    adaola (11.05.2013 19:05)
    Super to wygląda!:))
  5. adaola
    adaola (11.05.2013 19:05)
    Pięknie z lotu ptaka,a na dole ciężka i mozolna praca.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 17:41)
    Pola ryzowe?
  7. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 17:36)
    Mam chyba to samo ujecie :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 17:35)
    Z tej perspektywy wyglada jak Angkor Wat :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 17:31)
    Pewnie zjedzie na nim do srodka...
  10. s.wawelski
    s.wawelski (11.05.2013 17:30)
    Tez jechalismy na tych miniaturowych konikach :-)