Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1725
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
fajny pomysł na zdjęcie:)
-
mnie też :)
-
Irko, w tym etapie podróży najbardziej zazdraszczam wulkanów, piękna relacja i zdjęcia.
-
świetnie wygląda w tym szerokim kadrze:)
-
acha, czyli mieliście taką ochronkę na aparat. Fajna sprawa!
-
mi się podoba i to bardzo:)
-
ach, bajka!
-
poezja...
-
sygnały dymne?
-
też mi wygląda na dalie.
-
fajny pomysł na zdjęcie:)
-
mnie też :)
-
Irko, w tym etapie podróży najbardziej zazdraszczam wulkanów, piękna relacja i zdjęcia.
-
świetnie wygląda w tym szerokim kadrze:)
-
acha, czyli mieliście taką ochronkę na aparat. Fajna sprawa!
-
mi się podoba i to bardzo:)
-
ach, bajka!
-
poezja...
-
sygnały dymne?
-
też mi wygląda na dalie.