Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1725

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 20:49)
    fajny pomysł na zdjęcie:)
  2. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 20:45)
    mnie też :)
  3. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 20:43)
    Irko, w tym etapie podróży najbardziej zazdraszczam wulkanów, piękna relacja i zdjęcia.
  4. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 20:41)
    świetnie wygląda w tym szerokim kadrze:)
  5. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 20:41)
    acha, czyli mieliście taką ochronkę na aparat. Fajna sprawa!
  6. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 20:39)
    mi się podoba i to bardzo:)
  7. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 20:38)
    ach, bajka!
  8. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 20:27)
    poezja...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 20:27)
    sygnały dymne?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (11.05.2013 20:21)
    też mi wygląda na dalie.