Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1723
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Dziękuję-)
-
Fakt,jacht ładny.
Też takie lubię-)
-
Pływało,ale nie wiem ,jak długo-)
-
Tu chyba smoki nie docierają.
To maleńka wysepka z jeszcze mniejszą wioseczką i piękym wodospadem-)
Chociaż smoki potrafią pływać,więc kto wie!
-
Kolejny odcinek epopei i jak zawsze było smacznie - ciekawy tekst i cała masa przepięknych zdjęć:) Fajnie, że będąc w Indonezji nie ominęliście Komodo. Dla waranów i dla rejsu - widać po fotkach - warto było:) Jak zawsze bardzo miło spędziłem tutaj czas, ciesząc oczy widokami i dowiadując się wielu nowych rzeczy a także bardziej poznając Waszą wspaniałą wyprawę przez pół świata:) Pozdrawiam!
-
i nowego posiłku dla waranów:)
-
fantastycznie odwzorowane chmury:)
-
coś innego niż palma, takie drzewo to tam rarytasik:)
-
rewelacja!
-
wow, ale tam wspaniale!
-
Dziękuję-)
-
Fakt,jacht ładny.
Też takie lubię-) -
Pływało,ale nie wiem ,jak długo-)
-
Tu chyba smoki nie docierają.
To maleńka wysepka z jeszcze mniejszą wioseczką i piękym wodospadem-)
Chociaż smoki potrafią pływać,więc kto wie! -
Kolejny odcinek epopei i jak zawsze było smacznie - ciekawy tekst i cała masa przepięknych zdjęć:) Fajnie, że będąc w Indonezji nie ominęliście Komodo. Dla waranów i dla rejsu - widać po fotkach - warto było:) Jak zawsze bardzo miło spędziłem tutaj czas, ciesząc oczy widokami i dowiadując się wielu nowych rzeczy a także bardziej poznając Waszą wspaniałą wyprawę przez pół świata:) Pozdrawiam!
-
i nowego posiłku dla waranów:)
-
fantastycznie odwzorowane chmury:)
-
coś innego niż palma, takie drzewo to tam rarytasik:)
-
rewelacja!
-
wow, ale tam wspaniale!
