Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1723

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:45)
    Dziękuję-)
  2. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:44)
    Fakt,jacht ładny.
    Też takie lubię-)
  3. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:43)
    Pływało,ale nie wiem ,jak długo-)
  4. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 2:28)
    Tu chyba smoki nie docierają.
    To maleńka wysepka z jeszcze mniejszą wioseczką i piękym wodospadem-)
    Chociaż smoki potrafią pływać,więc kto wie!
  5. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 21:19)
    Kolejny odcinek epopei i jak zawsze było smacznie - ciekawy tekst i cała masa przepięknych zdjęć:) Fajnie, że będąc w Indonezji nie ominęliście Komodo. Dla waranów i dla rejsu - widać po fotkach - warto było:) Jak zawsze bardzo miło spędziłem tutaj czas, ciesząc oczy widokami i dowiadując się wielu nowych rzeczy a także bardziej poznając Waszą wspaniałą wyprawę przez pół świata:) Pozdrawiam!
  6. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 21:15)
    i nowego posiłku dla waranów:)
  7. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 21:14)
    fantastycznie odwzorowane chmury:)
  8. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 21:13)
    coś innego niż palma, takie drzewo to tam rarytasik:)
  9. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 21:12)
    rewelacja!
  10. pan_hons
    pan_hons (11.05.2013 21:11)
    wow, ale tam wspaniale!