Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1717

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. cairos
    cairos (12.05.2013 10:37)
    Wypada tylko delektować się tak pięknym pejzażem.
  2. cairos
    cairos (12.05.2013 10:36)
    Kolory morza mogą zachwycać.
  3. cairos
    cairos (12.05.2013 10:35)
    Rajskie klimaty.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 10:32)
    Ciekawe, czy są jadalne?
  5. turysta1310
    turysta1310 (12.05.2013 9:47)
    Mytu też byliśmy ale mile tego nie wspominam. Byliśmy potraktowani jak natręty w sobotę..
  6. turysta1310
    turysta1310 (12.05.2013 9:42)
    Gdzie turyści....
  7. turysta1310
    turysta1310 (12.05.2013 9:40)
    Są różne ale obie piękne, widziałem je i są imponujące.
  8. turysta1310
    turysta1310 (12.05.2013 9:31)
    Gdy ja tu byłem Bromo - dymił i nie można było się do niego zbliżać.
  9. turysta1310
    turysta1310 (12.05.2013 9:27)
    Przypomniałem sobie mój wyjazd do Indonezji.....dzięki
  10. turysta1310
    turysta1310 (12.05.2013 9:24)
    Niezapomniane widoki