Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1711

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. adaola
    adaola (12.05.2013 16:56)
    Może to specjalność tubylców,a dla gości hotelowych dania specjalne:))
  2. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 16:56)
    +++++++
  3. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 16:53)
    No popatrz!
    W menu żadnej restauracji tego nie bylo!!!:-)
  4. adaola
    adaola (12.05.2013 16:51)
    Skoro ryż i kapusta wszędzie,to na obiad codziennie jakieś gołąbki:)
  5. adaola
    adaola (12.05.2013 16:43)
    Aż mnie serce podskoczyło na widok polskiego orzełka :))
  6. adaola
    adaola (12.05.2013 16:41)
    Pięknie w kadrze!:) A ileż tam potu w tej ziemi!
  7. adaola
    adaola (12.05.2013 16:38)
    ... zaczarowany koń :))
  8. adaola
    adaola (12.05.2013 16:37)
    Zaczarowany dorożkarz ?:)
  9. adaola
    adaola (12.05.2013 16:36)
    Jest i zaczarowana dorożka:)
  10. adaola
    adaola (12.05.2013 16:34)
    Czy to Jawa czy sen?:) - Takie moje luźne skojarzenie:)