Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1711
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Może to specjalność tubylców,a dla gości hotelowych dania specjalne:))
-
+++++++
-
No popatrz!
W menu żadnej restauracji tego nie bylo!!!:-)
-
Skoro ryż i kapusta wszędzie,to na obiad codziennie jakieś gołąbki:)
-
Aż mnie serce podskoczyło na widok polskiego orzełka :))
-
Pięknie w kadrze!:) A ileż tam potu w tej ziemi!
-
... zaczarowany koń :))
-
Zaczarowany dorożkarz ?:)
-
Jest i zaczarowana dorożka:)
-
Czy to Jawa czy sen?:) - Takie moje luźne skojarzenie:)
-
Może to specjalność tubylców,a dla gości hotelowych dania specjalne:))
-
+++++++
-
No popatrz!
W menu żadnej restauracji tego nie bylo!!!:-) -
Skoro ryż i kapusta wszędzie,to na obiad codziennie jakieś gołąbki:)
-
Aż mnie serce podskoczyło na widok polskiego orzełka :))
-
Pięknie w kadrze!:) A ileż tam potu w tej ziemi!
-
... zaczarowany koń :))
-
Zaczarowany dorożkarz ?:)
-
Jest i zaczarowana dorożka:)
-
Czy to Jawa czy sen?:) - Takie moje luźne skojarzenie:)
