Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1710

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (13.05.2013 1:31)
    To wiem-)
  2. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 19:03)
    Dziękuję za plusy na zdjęcia złotej polskiej jesieni. Pozdrawiam serdecznie.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 18:47)
    Dzięki za ,miłe chwile "spedzone" na Jawie. Pozdrawiam.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 18:44)
    Koran Tempo? Czy to koraniczny "Times"?
  5. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 18:40)
    Ładne!
  6. voyager747
    voyager747 (12.05.2013 17:44)
    samemu fajniej
  7. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 17:05)
    Ale architekt chyba był...
  8. hooltayka
    hooltayka (12.05.2013 17:02)
    No tu nie było tancerek,a szkoda,chociaż duet był super-)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 17:01)
    Podobnie było na lotnisku w Lihue na Kauai, z tym że tam muzykom towarzyszyła też tancerka hula.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (12.05.2013 16:59)
    Ziele na kraterze - jakby powiedział Wańkowicz...