Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1710
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
To wiem-)
-
Dziękuję za plusy na zdjęcia złotej polskiej jesieni. Pozdrawiam serdecznie.
-
Dzięki za ,miłe chwile "spedzone" na Jawie. Pozdrawiam.
-
Koran Tempo? Czy to koraniczny "Times"?
-
Ładne!
-
samemu fajniej
-
Ale architekt chyba był...
-
No tu nie było tancerek,a szkoda,chociaż duet był super-)
-
Podobnie było na lotnisku w Lihue na Kauai, z tym że tam muzykom towarzyszyła też tancerka hula.
-
Ziele na kraterze - jakby powiedział Wańkowicz...
-
To wiem-)
-
Dziękuję za plusy na zdjęcia złotej polskiej jesieni. Pozdrawiam serdecznie.
-
Dzięki za ,miłe chwile "spedzone" na Jawie. Pozdrawiam.
-
Koran Tempo? Czy to koraniczny "Times"?
-
Ładne!
-
samemu fajniej
-
Ale architekt chyba był...
-
No tu nie było tancerek,a szkoda,chociaż duet był super-)
-
Podobnie było na lotnisku w Lihue na Kauai, z tym że tam muzykom towarzyszyła też tancerka hula.
-
Ziele na kraterze - jakby powiedział Wańkowicz...
