Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1331

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. rebel.girl
    rebel.girl (01.02.2010 20:43)
    ja mam pewne zadatki... na chętną do takiego stania ;)
  2. voyager747
    voyager747 (01.02.2010 20:37)
    ale super światło, super !
  3. kasy1
    kasy1 (01.02.2010 17:34)
    Dobry portret.
  4. smyczek1974
    smyczek1974 (01.02.2010 13:47)
    "Swojskie" klimaty....
  5. lmichorowski
    lmichorowski (31.01.2010 23:02)
    Owszem, mam ją na zdjęciu z Maui.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (31.01.2010 22:35)
    Dziękuję za odwiedziny w Kijowie i Moskwie i za liczne plusiki. Pozdrawiam.
  7. slawannka
    slawannka (31.01.2010 20:28)
    Marku, dzięki wielkie za zajrzenie do Friuli i do Wenecji:) Zapraszam na jeszcze!
  8. lmichorowski
    lmichorowski (31.01.2010 19:47)
    Marku, już zabierałem się do oglądania Twojej Libii, kiedy zobaczyłem, że jest dalszy ciąg Ekwadoru... Cóż, Libia musi zaczekać na swoją kolej. A zdjęcia spod Cotacachi i z amazońskiej dżungli są przednie. Pozdrawiam.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (31.01.2010 19:35)
    Ładna scenka rodzinna.
  10. mapew
    mapew (31.01.2010 19:30)
    tak, taka bardzo wlochata.