Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1331
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
ja mam pewne zadatki... na chętną do takiego stania ;)
-
ale super światło, super !
-
Dobry portret.
-
"Swojskie" klimaty....
-
Owszem, mam ją na zdjęciu z Maui.
-
Dziękuję za odwiedziny w Kijowie i Moskwie i za liczne plusiki. Pozdrawiam.
-
Marku, dzięki wielkie za zajrzenie do Friuli i do Wenecji:) Zapraszam na jeszcze!
-
Marku, już zabierałem się do oglądania Twojej Libii, kiedy zobaczyłem, że jest dalszy ciąg Ekwadoru... Cóż, Libia musi zaczekać na swoją kolej. A zdjęcia spod Cotacachi i z amazońskiej dżungli są przednie. Pozdrawiam.
-
Ładna scenka rodzinna.
-
tak, taka bardzo wlochata.
-
ja mam pewne zadatki... na chętną do takiego stania ;)
-
ale super światło, super !
-
Dobry portret.
-
"Swojskie" klimaty....
-
Owszem, mam ją na zdjęciu z Maui.
-
Dziękuję za odwiedziny w Kijowie i Moskwie i za liczne plusiki. Pozdrawiam.
-
Marku, dzięki wielkie za zajrzenie do Friuli i do Wenecji:) Zapraszam na jeszcze!
-
Marku, już zabierałem się do oglądania Twojej Libii, kiedy zobaczyłem, że jest dalszy ciąg Ekwadoru... Cóż, Libia musi zaczekać na swoją kolej. A zdjęcia spod Cotacachi i z amazońskiej dżungli są przednie. Pozdrawiam.
-
Ładna scenka rodzinna.
-
tak, taka bardzo wlochata.
