Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1324
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
...na rozgrzewke :-)
-
moze nowy tred? :-)
-
niczego nie zauwazylem :-) Ale ile par oczu mnie obserwowalo? :-)
-
....jak tak bardziej beda rosly, to moze.... :-)
-
to musisz zachowac wiekszy odstep - wtedy nie sa takie duze :-)
-
takie jakieś trójwymiarowe jest to zdjęcie, widać głębię :) Znowu "Avatar" mi się przypomniał ):
-
...tez w kolory
-
dobra by byla :-)
-
tzw. mrówka cyrkowa :-)
-
masz racje. A wiesz jak ona sie nazywa po niemiecku? : Totenkopfaffe - tzn. malpa trupia czaszka :-)
-
...na rozgrzewke :-)
-
moze nowy tred? :-)
-
niczego nie zauwazylem :-) Ale ile par oczu mnie obserwowalo? :-)
-
....jak tak bardziej beda rosly, to moze.... :-)
-
to musisz zachowac wiekszy odstep - wtedy nie sa takie duze :-)
-
takie jakieś trójwymiarowe jest to zdjęcie, widać głębię :) Znowu "Avatar" mi się przypomniał ):
-
...tez w kolory
-
dobra by byla :-)
-
tzw. mrówka cyrkowa :-)
-
masz racje. A wiesz jak ona sie nazywa po niemiecku? : Totenkopfaffe - tzn. malpa trupia czaszka :-)