Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1324

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (02.02.2010 19:15)
    ...na rozgrzewke :-)
  2. mapew
    mapew (02.02.2010 19:15)
    moze nowy tred? :-)
  3. mapew
    mapew (02.02.2010 19:09)
    niczego nie zauwazylem :-) Ale ile par oczu mnie obserwowalo? :-)
  4. mapew
    mapew (02.02.2010 19:08)
    ....jak tak bardziej beda rosly, to moze.... :-)
  5. mapew
    mapew (02.02.2010 19:07)
    to musisz zachowac wiekszy odstep - wtedy nie sa takie duze :-)
  6. voyager747
    voyager747 (02.02.2010 19:05)
    takie jakieś trójwymiarowe jest to zdjęcie, widać głębię :) Znowu "Avatar" mi się przypomniał ):
  7. mapew
    mapew (02.02.2010 19:04)
    ...tez w kolory
  8. mapew
    mapew (02.02.2010 19:03)
    dobra by byla :-)
  9. mapew
    mapew (02.02.2010 19:02)
    tzw. mrówka cyrkowa :-)
  10. mapew
    mapew (02.02.2010 18:58)
    masz racje. A wiesz jak ona sie nazywa po niemiecku? : Totenkopfaffe - tzn. malpa trupia czaszka :-)