Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1322

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:53)
    ...taaak, ale gdyby nie mrówki, to kto by dziś o Telimenie pamiętał?
  2. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:51)
    ...a co to takie białe?

    ...aa, ...to jest kiść czarnego bzu!

    ...a czemu biały?

    ...a bo jeszcze jest zielony!
  3. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:49)
    ...myzianka?
  4. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:48)
    ...hm, Żabko, jeśli porównać z kiściami winogron, to tutaj natura niezbyt hojna się okazała...
  5. zfiesz
    zfiesz (03.02.2010 12:47)
    to droga na skróty;-)
  6. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:46)
    ...mogłaby wystąpić w reklamie gilette...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:45)
    ...chyba się rozwinie...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:42)
    ...a ta pętla po prawej to do czego?
  9. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:41)
    ...no właśnie, ciekawe ile?
  10. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:40)
    ...zaprasza?