Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1323

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 12:39)
    ...jeszcze trochę tak posiedzimy a później pogadamy...
  2. voyager747
    voyager747 (02.02.2010 23:38)
    ojej ):
  3. voyager747
    voyager747 (02.02.2010 23:36)
    miasto w górach, uwielbiam takie !
  4. voyager747
    voyager747 (02.02.2010 23:35)
    chmury jak na "naszej" Maderze :)
  5. mapew
    mapew (02.02.2010 19:36)
    kto wie? 20 lat temu tez nie moglismy sobie wielu rzeczy wyobrazic... :-)
  6. mapew
    mapew (02.02.2010 19:30)
    ..ktory sie przebral, ale zabraklo mu materialu :-)
  7. mapew
    mapew (02.02.2010 19:24)
    pewnie w poprzednim zyciu cos przeskrobal... :-)
  8. mapew
    mapew (02.02.2010 19:22)
    ona tez tak myslala, dlatego nie odleciala :)
  9. voyager747
    voyager747 (02.02.2010 19:19)
    w kinie tak, ale w fotografii ? :)
  10. mapew
    mapew (02.02.2010 19:18)
    ale wielkich zab sie nie boisz? :-)