Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1325

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (02.02.2010 18:54)
    ich nie widac tak dokladnie w gaszczu drzew ;-)
  2. mapew
    mapew (02.02.2010 18:53)
    ... albo z turystow, ktorzy przed chwilka wysiedli spoceni i zmeczeni z lodzi :-)
  3. mapew
    mapew (02.02.2010 18:51)
    nalezy niestety tez do rzeczywistosci tego kraju i nie tylko tego, ktora napotyka sie w podrozy
  4. mapew
    mapew (02.02.2010 18:49)
    parada wiez i wiezyczek :-)
  5. pt.janicki
    pt.janicki (02.02.2010 18:22)
    ...myślisz Żabko, że tu o taką gimnastykę chodzi...?
  6. pt.janicki
    pt.janicki (02.02.2010 18:21)
    ...może ją ktoś jako cytrynę wyciśnie?
    ...fajnie by było hłe, hłe, hłe...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (02.02.2010 18:19)
    ...a czemu stworzenie się dziwi?
  8. pt.janicki
    pt.janicki (02.02.2010 18:17)
    ...nie brzydal Żabko, tylko osobnik o zdecydowanej urodzie...
    ...uściślmy, to znaczy za niego zdecydowanej...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (02.02.2010 18:14)
    ...albo w czerwonej kominiarce...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (02.02.2010 18:13)
    ...kanarek?