Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1302

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (11.02.2010 19:04)
    z niego wlasnie robilem inne ujecia :)
  2. city_hopper
    city_hopper (11.02.2010 19:04)
    Dzięki serdeczne za wizytę :-)
  3. city_hopper
    city_hopper (11.02.2010 19:02)
    Z góry wygląda jak kościół z zespołem i slumsy :-(
  4. city_hopper
    city_hopper (11.02.2010 19:01)
    Widać dziedziniec arkadowy ...
  5. mapew
    mapew (11.02.2010 16:26)
    no wlasnie :-)
  6. mapew
    mapew (11.02.2010 16:16)
    chyba tak. Wedlug mnie to przekwitnieta helikonia z owocami
  7. mapew
    mapew (11.02.2010 16:15)
    w ogole Ekwador wydawal mi sie byc bardzo czysty i zadbany
  8. mapew
    mapew (11.02.2010 16:12)
    ja niestety tez nie. Tam tyle roznych bylo.... :-)
  9. mapew
    mapew (11.02.2010 16:11)
    niestety tez nie wiem, ale tez mnie to interesuje. Moze ktos z ogladajacych ja zna?
  10. latyn20
    latyn20 (11.02.2010 12:08)
    - Damy sobie dzioba?