Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1302
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
z niego wlasnie robilem inne ujecia :)
-
Dzięki serdeczne za wizytę :-)
-
Z góry wygląda jak kościół z zespołem i slumsy :-(
-
Widać dziedziniec arkadowy ...
-
no wlasnie :-)
-
chyba tak. Wedlug mnie to przekwitnieta helikonia z owocami
-
w ogole Ekwador wydawal mi sie byc bardzo czysty i zadbany
-
ja niestety tez nie. Tam tyle roznych bylo.... :-)
-
niestety tez nie wiem, ale tez mnie to interesuje. Moze ktos z ogladajacych ja zna?
-
- Damy sobie dzioba?
-
z niego wlasnie robilem inne ujecia :)
-
Dzięki serdeczne za wizytę :-)
-
Z góry wygląda jak kościół z zespołem i slumsy :-(
-
Widać dziedziniec arkadowy ...
-
no wlasnie :-)
-
chyba tak. Wedlug mnie to przekwitnieta helikonia z owocami
-
w ogole Ekwador wydawal mi sie byc bardzo czysty i zadbany
-
ja niestety tez nie. Tam tyle roznych bylo.... :-)
-
niestety tez nie wiem, ale tez mnie to interesuje. Moze ktos z ogladajacych ja zna?
-
- Damy sobie dzioba?
