Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1304

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. ania_wrk
    ania_wrk (10.02.2010 18:32)
    ślicznie ;]
  2. mapew
    mapew (09.02.2010 22:28)
    Ekwador, pomimo ze stosunkowo maly, to ma tyle róznych obliczy do zaoferowania, ze jedna podroz na pewno nie wystarcza...
  3. dino
    dino (09.02.2010 22:16)
    takich widoczków to nie widziałem..... coż, jest po co wracać :)
  4. dino
    dino (09.02.2010 21:05)
    Marku,
    wielkie dzięki za komentarze i plusiki.... z prawdziwą przyjemnością czytam wpisy....
  5. mapew
    mapew (08.02.2010 22:33)
    no prawdziwy to moze nie ... ale zywy ;-))
  6. freemarti
    freemarti (08.02.2010 21:40)
    no przecież on nie może byc prawdziwy.... :))
  7. sagnes80
    sagnes80 (08.02.2010 21:28)
    piękny!
  8. freemarti
    freemarti (08.02.2010 21:24)
    skoro tak wysiadka :))
  9. kubdu
    kubdu (08.02.2010 21:12)
    Tej podróże nie zapomnę. I kto by pomyślał, że Ekwador i ja będziemy mieli coś wspólnego. Tyle naszej wspólnej przygody ile słów i zdjęć. A więc proszę o jeszcze.
  10. kubdu
    kubdu (08.02.2010 21:03)
    Do czasu. I na niego przyjdzie pora.