Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1301

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (11.02.2010 23:12)
    oczywiscie staralem sie fotografowac ladne miejsca ;-)
  2. lmichorowski
    lmichorowski (11.02.2010 23:08)
    Dzięki.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (11.02.2010 23:07)
    Takie sprawia wrażenia na zdjęciach.
  4. pt.janicki
    pt.janicki (11.02.2010 23:05)
    Marku, Ty chyba nie masz takich dylematów odnośnie rywalizacji zimy z wiosną? W Twoich zdjęciach jej przynajmniej nie widać...
    Ale dziękuję za kibicowanie i plusowanie!
  5. mapew
    mapew (11.02.2010 21:21)
    ja sie ma szczescie i chmury sie rozejda :-)
  6. sagnes80
    sagnes80 (11.02.2010 19:56)
    jak tam pięknie!.....
  7. sagnes80
    sagnes80 (11.02.2010 19:51)
    Dziękuję za kolejną ogromną porcję plusów :) ja wciąż się zachwycam Twoimi zdjęciami z Ekwadoru :)
  8. mapew
    mapew (11.02.2010 19:48)
    dokladnie :-)
  9. city_hopper
    city_hopper (11.02.2010 19:28)
    Czyli najpierw trzeba zacząć z dołu, aby się nie zniechęcić ;-)
  10. mapew
    mapew (11.02.2010 19:26)
    ale z bliska miasto bylo stosunkowo ladne, zadbane i czyste. Jest to chyba jedno z najbardziej turystycznych miasteczek w Ekwadorze, wiec jest tu duzo hoteli, pensjonatow,...
    (po lewej u gory to cmentarz)