Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1300
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
ale od czasu do czasu oplaca sie tez opuscic oaze ;-)
-
Walter (jakby nie było geolog) opowiadał, że mierzono głębokość.... doszli do 180-190 m w części bez tych trzech stożków-wysp.... a innym miejscu nie dało się robić pomiaru właśnie przez te wydobywające się gazy....
-
muszę Wam wierzyć.... ja na Isabeli nie byłem... :(
-
ostatnie miesiące malowniczego lotniska w Quito.... w sierpniu (według planów, ale pewnie jeszcze co najmniej rok trzeba będzie poczekać na komunikację do nowego portu) ma ruszyć nowe położone ok. 30 km za miastem, w przypadku starego osiągnięto kres przepustowości i dalszy rozwój jest niemożliwy....
według planów teren po starym lotnisku zostanie zamieniony na olbrzymi park....
-
cala nasza wedrowka trwala ok. 6 godzin (z przerwami), i przeszlismy ok. 3/4 obwodu jeziora.
A ja slyszalem, ze zyja tu ryby z gatunku lososiowatych (ktos je tu wpuscil i rozmnozyly sie :-)
-
z tej strony mi się nie chciało ....
ale wiem, że w jeziorze nie ma ryb.... bo wulkan nadal żyje i truje gazami pod wodą....
-
Zachwycające!! Uwielbiam pustynie, mogę tam siedzieć tygodniami! - ale w oazie ;)
-
!!!! Już wiem, że chce tam bardzo pojechać. Zaraz jak tylko skończę z Azją, zabieram sie za Afrykę ;) pozdrawiam
-
Od razu mi sie rzucilo w oczy, ze to chyba Cuicocha (przy okazji sobie poprawilem blad :-)) http://kolumber.pl/photos/show/golist:3490/page:8
-
Dziękuję za spacer po pięknej, starej i dostojnej Lubece i obdarowanie mnie licznymi plusami. Pozdrawiam.
-
ale od czasu do czasu oplaca sie tez opuscic oaze ;-)
-
Walter (jakby nie było geolog) opowiadał, że mierzono głębokość.... doszli do 180-190 m w części bez tych trzech stożków-wysp.... a innym miejscu nie dało się robić pomiaru właśnie przez te wydobywające się gazy....
-
muszę Wam wierzyć.... ja na Isabeli nie byłem... :(
-
ostatnie miesiące malowniczego lotniska w Quito.... w sierpniu (według planów, ale pewnie jeszcze co najmniej rok trzeba będzie poczekać na komunikację do nowego portu) ma ruszyć nowe położone ok. 30 km za miastem, w przypadku starego osiągnięto kres przepustowości i dalszy rozwój jest niemożliwy....
według planów teren po starym lotnisku zostanie zamieniony na olbrzymi park.... -
cala nasza wedrowka trwala ok. 6 godzin (z przerwami), i przeszlismy ok. 3/4 obwodu jeziora.
A ja slyszalem, ze zyja tu ryby z gatunku lososiowatych (ktos je tu wpuscil i rozmnozyly sie :-) -
z tej strony mi się nie chciało ....
ale wiem, że w jeziorze nie ma ryb.... bo wulkan nadal żyje i truje gazami pod wodą.... -
Zachwycające!! Uwielbiam pustynie, mogę tam siedzieć tygodniami! - ale w oazie ;)
-
!!!! Już wiem, że chce tam bardzo pojechać. Zaraz jak tylko skończę z Azją, zabieram sie za Afrykę ;) pozdrawiam
-
Od razu mi sie rzucilo w oczy, ze to chyba Cuicocha (przy okazji sobie poprawilem blad :-)) http://kolumber.pl/photos/show/golist:3490/page:8
-
Dziękuję za spacer po pięknej, starej i dostojnej Lubece i obdarowanie mnie licznymi plusami. Pozdrawiam.