Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1298

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (12.02.2010 15:22)
    ...trzeba!!!
  2. mapew
    mapew (12.02.2010 15:22)
    ja tez chcialbym wrocic... :-)
  3. dino
    dino (12.02.2010 15:21)
    "trójka" mu nie wchodzi.... :))
  4. dino
    dino (12.02.2010 15:19)
    i naprawdę jest ich dużo.....miałeś rację!
  5. dino
    dino (12.02.2010 15:19)
    staliśmy tu z pół godziny.... o 8.30 rano mnóstwo ptaków polowało.... co chwila jakiś pelikan rzucał się jak pocisk w dół do wody....
  6. dino
    dino (12.02.2010 15:17)
    :))
  7. dino
    dino (12.02.2010 15:17)
    dokładnie :)
  8. dino
    dino (12.02.2010 15:16)
    Marku, ja też widziałem takie trochę nadmuchane fregaty (nawet latające), ale żadnej pełnej...... :))
  9. dino
    dino (12.02.2010 15:15)
    myśmy tu byli wcześnie rano.... światło było takie sobie.....
  10. dino
    dino (12.02.2010 15:15)
    nie do końca wiadomo jak te żółwie tam dotarły...... są trzy prądy morskie, które dopływają do wysp... może w ten sposób?