Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1288

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (12.02.2010 21:24)
    masz na mysli nakrycia glowy? :-)
  2. mapew
    mapew (12.02.2010 20:35)
    a mnie smakowaly bardzo na pomidory (jak nazwa wskazuje), takie troche kwaskowe :-)
    Ale najlepsze byly soki z nich
  3. mapew
    mapew (12.02.2010 20:33)
    tego nie wiedzialem :-)
  4. mapew
    mapew (12.02.2010 19:45)
    ja tez nie widzialem wozkow. Chusty na plecach sa lepsze... :-)
  5. dino
    dino (12.02.2010 19:45)
    i trochę by się garbiły :)))
  6. voyager747
    voyager747 (12.02.2010 19:44)
    tak :) na zdjęciach Waszych :)
  7. mapew
    mapew (12.02.2010 19:43)
    fajnie ten kosciol wygladal, prawda?
  8. mapew
    mapew (12.02.2010 19:41)
    jakby byly ze zlota, to kazda kobieta musialaby chodzic z wielka obstawa, widzac ile tych korali nosza na szyi :)
  9. mapew
    mapew (12.02.2010 19:35)
    ;-))))
    czasem lepiej milczec... ;-)
    W calym Ekwadorze mezczyzni indianscy nosza chyba chetnie warkocze...
  10. dino
    dino (12.02.2010 19:33)
    od 24 godzin ratuję backup dysku w moim laptopie..... zrobiłem przez wyjazdem, żeby oddać sprzęt do naprawy. Teraz chciałem odtworzyć i d...pa. Straciłem nadzieję, ale wpadłem jeszcze na jeden pomysł. Udało się! Od kilku godzin przewalam 100 GB danych. Jak go na nowo skonfiguruję to będę mógł zająć się w końcu zdjęciami.....po trochu :)