Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1289

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (12.02.2010 19:19)
    tu pogoda byla wymarzona
  2. dino
    dino (12.02.2010 19:00)
    nie mogłem inaczej ;)
  3. mapew
    mapew (12.02.2010 18:55)
    tutaj mielismy duzo szczescia ... choc powietrze jak widac tez nie bylo tak calkiem przejzyste...
  4. mapew
    mapew (12.02.2010 18:51)
    a z tylu widoczna typowa duza miska na pranie zrobiona z opony.... :-)
  5. mapew
    mapew (12.02.2010 18:50)
    tutaj akurat po raz pierwszy padal deszcz... i zdjecie robilem jedna reka spod parasola :-)
  6. mapew
    mapew (12.02.2010 18:46)
    :-)
  7. mapew
    mapew (12.02.2010 18:43)
    ..ah, a ja porownalem kolory dzungli z avatarem... ;-)
  8. dino
    dino (12.02.2010 18:29)
    bo miałem spodnie i koszulkę khaki ;)))
  9. mapew
    mapew (12.02.2010 18:25)
    ...i ukryte w niej kwitnace helikonie (jak sie blizej przyjzec) :-)
  10. mapew
    mapew (12.02.2010 18:23)
    a ten jeden dino nie odroznial sie kolorem od otoczenia,... wcale... :-)