Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1287
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
Cokoły dodają im wzrostu? ;-)
-
Dino.. just do it! :)
-
pokazesz te mapy? (to mnie zawodowo interesuje ;-))
do pomaranczowego slupa juz nie szlismy, bo padalo....
Na tym "prawdziwym" rowniku bylem w San Antonio (tam gdzie wy tez przejezdzaliscie).
Tutaj ekspedycja paryskiej Akademii Nauk w 1736 roku "pomylila sie" o okolo 200 m w stosunku do dzisiaj znanego polozenia rownika (w tym "blednym" miejscu stoi ten slawny pomnik Mitad del Mundo)
-
Tak sobie tylko myślę głośno.....jakbym ja po swojemu pokazał jeszcze Madagaskar.....znów byłyby trzy punkty widzenia, Twój, Smoka i mój.... :)))
-
mam te mapy z miejsca przy pomarańczowym słupie....ciekawe spojrzenie na kartografię :)))
ale indianie wyznaczyli dokładnie Równik, a Francuzi pomylili się o 112".... :)
-
ale Otavalo mają taki znak rozpoznawczy....
-
ja też....podróże kształcą :))
-
piłem....sok dobry...
-
tak...nie mogła się zdecydować co założyć :))
-
z tobą to zawsze fajnie się podróżuje marku, wiesz?:-) wielkie dzięki za przejażdżke po malcie!:-)
-
Cokoły dodają im wzrostu? ;-)
-
Dino.. just do it! :)
-
pokazesz te mapy? (to mnie zawodowo interesuje ;-))
do pomaranczowego slupa juz nie szlismy, bo padalo....
Na tym "prawdziwym" rowniku bylem w San Antonio (tam gdzie wy tez przejezdzaliscie).
Tutaj ekspedycja paryskiej Akademii Nauk w 1736 roku "pomylila sie" o okolo 200 m w stosunku do dzisiaj znanego polozenia rownika (w tym "blednym" miejscu stoi ten slawny pomnik Mitad del Mundo) -
Tak sobie tylko myślę głośno.....jakbym ja po swojemu pokazał jeszcze Madagaskar.....znów byłyby trzy punkty widzenia, Twój, Smoka i mój.... :)))
-
mam te mapy z miejsca przy pomarańczowym słupie....ciekawe spojrzenie na kartografię :)))
ale indianie wyznaczyli dokładnie Równik, a Francuzi pomylili się o 112".... :) -
ale Otavalo mają taki znak rozpoznawczy....
-
ja też....podróże kształcą :))
-
piłem....sok dobry...
-
tak...nie mogła się zdecydować co założyć :))
-
z tobą to zawsze fajnie się podróżuje marku, wiesz?:-) wielkie dzięki za przejażdżke po malcie!:-)