Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1287

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 11:51)
    Cokoły dodają im wzrostu? ;-)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.02.2010 6:58)
    Dino.. just do it! :)
  3. mapew
    mapew (13.02.2010 1:52)
    pokazesz te mapy? (to mnie zawodowo interesuje ;-))
    do pomaranczowego slupa juz nie szlismy, bo padalo....
    Na tym "prawdziwym" rowniku bylem w San Antonio (tam gdzie wy tez przejezdzaliscie).
    Tutaj ekspedycja paryskiej Akademii Nauk w 1736 roku "pomylila sie" o okolo 200 m w stosunku do dzisiaj znanego polozenia rownika (w tym "blednym" miejscu stoi ten slawny pomnik Mitad del Mundo)
  4. dino
    dino (13.02.2010 0:47)
    Tak sobie tylko myślę głośno.....jakbym ja po swojemu pokazał jeszcze Madagaskar.....znów byłyby trzy punkty widzenia, Twój, Smoka i mój.... :)))
  5. dino
    dino (13.02.2010 0:25)
    mam te mapy z miejsca przy pomarańczowym słupie....ciekawe spojrzenie na kartografię :)))

    ale indianie wyznaczyli dokładnie Równik, a Francuzi pomylili się o 112".... :)
  6. dino
    dino (13.02.2010 0:23)
    ale Otavalo mają taki znak rozpoznawczy....
  7. dino
    dino (13.02.2010 0:19)
    ja też....podróże kształcą :))
  8. dino
    dino (13.02.2010 0:18)
    piłem....sok dobry...
  9. dino
    dino (13.02.2010 0:17)
    tak...nie mogła się zdecydować co założyć :))
  10. zfiesz
    zfiesz (12.02.2010 22:14)
    z tobą to zawsze fajnie się podróżuje marku, wiesz?:-) wielkie dzięki za przejażdżke po malcie!:-)