Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1286

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (13.02.2010 13:15)
    Sęp :-))
    (to nie bylo w Andach lecz w Amazonii :-)
  2. mapew
    mapew (13.02.2010 13:12)
    niestety nie wiem :-(
  3. mapew
    mapew (13.02.2010 13:10)
    sznurek moze nie, ale drzewa, miedzy ktorymi mozna by go rozpiac ;-)
  4. mapew
    mapew (13.02.2010 13:10)
    ludzie tez tu mieszkaja, to nie bylo tak wysoko.
    Co mnie zaskoczylo w Ekwadorze, to fakt, ze widzialem tu nieslychanie duzo krow ale tylko nieliczne lamy :-)
  5. mapew
    mapew (13.02.2010 12:58)
    ... i powagi ;-)
  6. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 11:56)
    Tradycyjne pytanie do znawców o nazwę (gatunek) ...
  7. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 11:56)
    Sęp czy kondor?
  8. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 11:55)
    Co to za ptak?
  9. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 11:53)
    Ciekawe, czy sprowadzają na dojenie, czy się wspinają? ;-)
  10. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 11:53)
    Sznurek - towar rzadki?