Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1280

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (16.02.2010 17:54)
    czarny.pol, te "dziki" na tym zdjeciu sa znacznie mniejsze - to swinki morskie :-)
  2. czarny.pol
    czarny.pol (16.02.2010 17:52)
    wow świetne zdjęcie plusik się należy
  3. mapew
    mapew (16.02.2010 17:50)
    owl butterfly (Caligo eurilochus) :-)
  4. czarny.pol
    czarny.pol (16.02.2010 17:49)
    Podobnie wyglądały dziki ( nie wiem czy to dziki to na zdjęciu ) w Białowieży na pieczeniu dzika
  5. dino
    dino (16.02.2010 17:28)
    Marku - dzięki za odznakę!

    Cieszę, że trochę mój tekst pomaga w utrwaleniu Tonie własnych wrażeń. Nasze zdjęcia z tych samych zdjęć są podobne, ale różne. I to jest wspaniałe, że można patrzeć na to samo i pokazać inaczej.
  6. city_hopper
    city_hopper (16.02.2010 17:13)
    Piękny układ kolorów :-)
  7. city_hopper
    city_hopper (16.02.2010 17:12)
    Tradycyjne pytanie - 'nazwa'?
  8. smyczek1974
    smyczek1974 (16.02.2010 14:38)
    Allleeee kolorki.....
  9. kornomaniac11
    kornomaniac11 (16.02.2010 13:07)
    Marku, niesamowite zdjecia. Prawdziwa uczta dla amatorow takich fotograficznych plenerow. Jestem pod wrazeniem. Pozdro
  10. kornomaniac11
    kornomaniac11 (16.02.2010 13:01)
    a wydawaloby sie ze pustynia ze to monotonne kolory, a tu tymczasem tyle odcieni zoltego, powtarzam sie ale niesamowite