Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1268

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:45)
    Voyager, rzeczywiście smutne wieści nadeszły z Madery...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:44)
    Marku, gdyby Twoje zdjęcia były nudne tobyśmy ich nie oglądali...
  3. voyager747
    voyager747 (21.02.2010 22:38)
    dzięki Marku, martwię się tą Maderą :(
  4. mapew
    mapew (21.02.2010 22:35)
    ten co czysci buty? :-)
  5. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:34)
    +++++++
  6. mapew
    mapew (21.02.2010 22:33)
    ta swinie tez jeszcze trzeba zaladowac :-)
  7. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:32)
    ...trochę szczerbate te podkłady...
  8. mapew
    mapew (21.02.2010 22:31)
    :-)
  9. mapew
    mapew (21.02.2010 22:31)
    tzn. ty wezmiesz, moj drogi mezu. Rece masz przeciez jeszcze wolne :-)
  10. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:27)
    ...wstawiaj zupę!