Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1269

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:25)
    ...to po drodze weźmiemy jeszcze worek cebuli!
  2. mapew
    mapew (21.02.2010 22:25)
    ale duzo zielska, a to lekkie ;-)
  3. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:24)
    ...tata, tam za rogiem jest pucybut!
  4. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:23)
    ...będzie błysk!
  5. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:22)
    ++++++
  6. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:21)
    ...myślisz, że to ten?
  7. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:21)
    ...sms?
  8. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:20)
    ...czyżby aparat w lewej ręce?
  9. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:18)
    +++++
  10. pt.janicki
    pt.janicki (21.02.2010 22:17)
    ...przeładowanie...