Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1267

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (22.02.2010 18:08)
    - no nie mów, ale kwas!!!


    :)))
  2. rebel.girl
    rebel.girl (22.02.2010 18:06)
    rozpusta!!
  3. czarny.pol
    czarny.pol (22.02.2010 18:04)
    Świetne zdjęcia a podróż jeszcze lepsza :) +
  4. rebel.girl
    rebel.girl (22.02.2010 18:03)
    resztki kuchenne? ot, upadek gatunku sępiego...
  5. rebel.girl
    rebel.girl (22.02.2010 18:01)
    a tu się welon nieco zdefasonował - ciekawe dlaczego? ;)
  6. rebel.girl
    rebel.girl (22.02.2010 17:59)
    paulina, przypominam ci, że skończyłaś na Józku w czerwono-granatowym golfie ;)
    co do czerwonej kominiarki zdradzę ci piotrze pilnie strzeżoną tajemnicę - podskakująca tu żaba sama kiedyś takową posiadała! i z daszkiem!! ;)))
    a mnie skojarzenie zawiodło do stroju kata... ;)
    lub jakiejś wielce nieskromnej przeoryszy ;)
  7. mapew
    mapew (22.02.2010 17:21)
    Japonczycy zawsze wystepuja grupowo... :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (21.02.2010 23:30)
    Tu bym akurat zrobil wyjatek bo te 2 dziewczyna ciekawie sie prezentuja i powiekszenie bym im moze jeszcze wyszlo na zdrowie :-)) Poza tym, przeciez juz wystawiales zdjecie o ustawieniu pionowym... :-) jedno wiecej...

    Tak sie przekomarzam :-)

  9. s.wawelski
    s.wawelski (21.02.2010 23:19)
    Dla mnie wlasnie ten autobus na szynach samotnie wdrapujacy sie po stromych trasach w poprzek Andow stanowli najwieksza atrakcje... Ach jaka szkoda :-))
  10. s.wawelski
    s.wawelski (21.02.2010 23:12)
    I to od razu dwom...