Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1267
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
-
rozpusta!!
-
Świetne zdjęcia a podróż jeszcze lepsza :) +
-
resztki kuchenne? ot, upadek gatunku sępiego...
-
a tu się welon nieco zdefasonował - ciekawe dlaczego? ;)
-
paulina, przypominam ci, że skończyłaś na Józku w czerwono-granatowym golfie ;)
co do czerwonej kominiarki zdradzę ci piotrze pilnie strzeżoną tajemnicę - podskakująca tu żaba sama kiedyś takową posiadała! i z daszkiem!! ;)))
a mnie skojarzenie zawiodło do stroju kata... ;)
lub jakiejś wielce nieskromnej przeoryszy ;)
-
Japonczycy zawsze wystepuja grupowo... :-)
-
Tu bym akurat zrobil wyjatek bo te 2 dziewczyna ciekawie sie prezentuja i powiekszenie bym im moze jeszcze wyszlo na zdrowie :-)) Poza tym, przeciez juz wystawiales zdjecie o ustawieniu pionowym... :-) jedno wiecej...
Tak sie przekomarzam :-)
-
Dla mnie wlasnie ten autobus na szynach samotnie wdrapujacy sie po stromych trasach w poprzek Andow stanowli najwieksza atrakcje... Ach jaka szkoda :-))
-
I to od razu dwom...
-
rozpusta!!
-
Świetne zdjęcia a podróż jeszcze lepsza :) +
-
resztki kuchenne? ot, upadek gatunku sępiego...
-
a tu się welon nieco zdefasonował - ciekawe dlaczego? ;)
-
paulina, przypominam ci, że skończyłaś na Józku w czerwono-granatowym golfie ;)
co do czerwonej kominiarki zdradzę ci piotrze pilnie strzeżoną tajemnicę - podskakująca tu żaba sama kiedyś takową posiadała! i z daszkiem!! ;)))
a mnie skojarzenie zawiodło do stroju kata... ;)
lub jakiejś wielce nieskromnej przeoryszy ;) -
Japonczycy zawsze wystepuja grupowo... :-)
-
Tu bym akurat zrobil wyjatek bo te 2 dziewczyna ciekawie sie prezentuja i powiekszenie bym im moze jeszcze wyszlo na zdrowie :-)) Poza tym, przeciez juz wystawiales zdjecie o ustawieniu pionowym... :-) jedno wiecej...
Tak sie przekomarzam :-)
-
Dla mnie wlasnie ten autobus na szynach samotnie wdrapujacy sie po stromych trasach w poprzek Andow stanowli najwieksza atrakcje... Ach jaka szkoda :-))
-
I to od razu dwom...
:)))