Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1266

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (22.02.2010 21:35)
    :-)
  2. mapew
    mapew (22.02.2010 21:24)
    ale nie przesól znowu ;-)
  3. mapew
    mapew (22.02.2010 21:09)
    ale są! ;-)
  4. mapew
    mapew (22.02.2010 20:50)
    ostatnie Namibia cieszy sie duzym zainteresowaniem. Dziekuje wszystkim odwiedzajacym. Z tej okazji robie mala przerwe w dodawaniu zdjec z Ekwadoru i dodam teraz jeszcze troche zdjec z innych czesci Namibii z mojej podrozy w 2004 roku :-)
  5. mapew
    mapew (22.02.2010 19:14)
    dobrobyt zawital tez do Amazonii. Najlepsze te z supermarketu ;-)
  6. mapew
    mapew (22.02.2010 19:10)
    albo sie zle umyl... ;)
  7. mapew
    mapew (22.02.2010 19:05)
    dziewczyny specjalnie dla smoka wawelskiego ;-)
  8. mapew
    mapew (22.02.2010 19:05)
    smoku, przekonales mnie :-) Specjalnie dla Ciebie - dziewczyny w pionie ;-):
    http://kolumber.pl/photos/show/233154

    ale osobiscie uwaam, ze te sie jeszcze lepiej prezentuja:
    http://kolumber.pl/photos/show/232430
  9. rebel.girl
    rebel.girl (22.02.2010 18:28)
    w głowie mi się kręci od tych niesamowitych kolorów, marku! wygląda na to, że zwiedzanie etapami ma w moim przypadku uzasadnienie w moich możliwościach fizycznych ;))) pięknie!
  10. rebel.girl
    rebel.girl (22.02.2010 18:23)
    trudno je odróżnić od gałęzi. tzn. ogony ;)