Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1266
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
:-)
-
ale nie przesól znowu ;-)
-
ale są! ;-)
-
ostatnie Namibia cieszy sie duzym zainteresowaniem. Dziekuje wszystkim odwiedzajacym. Z tej okazji robie mala przerwe w dodawaniu zdjec z Ekwadoru i dodam teraz jeszcze troche zdjec z innych czesci Namibii z mojej podrozy w 2004 roku :-)
-
dobrobyt zawital tez do Amazonii. Najlepsze te z supermarketu ;-)
-
albo sie zle umyl... ;)
-
dziewczyny specjalnie dla smoka wawelskiego ;-)
-
smoku, przekonales mnie :-) Specjalnie dla Ciebie - dziewczyny w pionie ;-):
http://kolumber.pl/photos/show/233154
ale osobiscie uwaam, ze te sie jeszcze lepiej prezentuja:
http://kolumber.pl/photos/show/232430
-
w głowie mi się kręci od tych niesamowitych kolorów, marku! wygląda na to, że zwiedzanie etapami ma w moim przypadku uzasadnienie w moich możliwościach fizycznych ;))) pięknie!
-
trudno je odróżnić od gałęzi. tzn. ogony ;)
-
:-)
-
ale nie przesól znowu ;-)
-
ale są! ;-)
-
ostatnie Namibia cieszy sie duzym zainteresowaniem. Dziekuje wszystkim odwiedzajacym. Z tej okazji robie mala przerwe w dodawaniu zdjec z Ekwadoru i dodam teraz jeszcze troche zdjec z innych czesci Namibii z mojej podrozy w 2004 roku :-)
-
dobrobyt zawital tez do Amazonii. Najlepsze te z supermarketu ;-)
-
albo sie zle umyl... ;)
-
dziewczyny specjalnie dla smoka wawelskiego ;-)
-
smoku, przekonales mnie :-) Specjalnie dla Ciebie - dziewczyny w pionie ;-):
http://kolumber.pl/photos/show/233154
ale osobiscie uwaam, ze te sie jeszcze lepiej prezentuja:
http://kolumber.pl/photos/show/232430 -
w głowie mi się kręci od tych niesamowitych kolorów, marku! wygląda na to, że zwiedzanie etapami ma w moim przypadku uzasadnienie w moich możliwościach fizycznych ;))) pięknie!
-
trudno je odróżnić od gałęzi. tzn. ogony ;)