Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1261

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. voyager747
    voyager747 (24.02.2010 21:15)
    tu znowu taki mniejszy Monument Valley :) i mniej czerwony :)
  2. voyager747
    voyager747 (24.02.2010 20:29)
    niezły, to fakt :)
  3. voyager747
    voyager747 (24.02.2010 9:54)
    czy ja już pisałem, że ta Namibia Twoja jest fajna ? Tak, setki razy :) dzięki !
  4. mapew
    mapew (23.02.2010 22:38)
    to sie nazywa plot, co? :-)
  5. mapew
    mapew (23.02.2010 22:36)
    moze troche kolory zbyt ostre, bo to zeskanowane slajdy :)
    Ale te gory mialy faktycznie rozne kolory
  6. rebel.girl
    rebel.girl (23.02.2010 22:10)
    drogi marku, spokojna głowa - jestem nawracającą rebelią, wrócę jeszcze nie raz. takie piękności muszę dozować, serio ;) uściski ;)
  7. mapew
    mapew (23.02.2010 22:03)
    co kraj to obyczaj. A wiec znowu dowiedzialas sie czegos o dalekim swiecie, rebelko ;-))
  8. voyager747
    voyager747 (23.02.2010 21:54)
    jak w Dolinie Śmierci, tylko tam mają asfalt :)
  9. voyager747
    voyager747 (23.02.2010 21:53)
    to jest super, te krzaczory i górki ):
  10. voyager747
    voyager747 (23.02.2010 21:50)
    ale fajne ):