Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1263
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
z rodziny aloesowatych. Rosnie tylko w RPA i Namibii..
-
to najwiekszy canyon w Afryce i drugi (po Grand Canyon) na swiecie
(ok. 160 km dlugosci, do 27 km szerokosci i do 550 m glebokosci)
-
sierota :)
-
tak, voyager, trzy czesci jeszcze dodam :-)
-
dzieki smoku za pochwale i za wolnosc wyboru :-)
Ja raczej wole zdjecia, na ktorych soby nie patrza w kierunku aparatu.
A co do wyboru, to bardzo trudny ;-)
-
Świetne ;} pozdrawiam serdecznie ;}
-
Serdecznie dziękuję za tak pozytywną ocenę relacji i fotek z Urbino :-)
-
Doskonaly kadr :-)) Dzieki za zdjecie :-)
-
No to ktora wybierasz? :-))
-
Tamto "niebieskie" mi sie o tyle bardziej podoba, ze z dziewczynami jest kontakt oczny, sa bardziej zwarte, no i te kapelusze... ;-) Ale to tez jest swietne!!
-
z rodziny aloesowatych. Rosnie tylko w RPA i Namibii..
-
to najwiekszy canyon w Afryce i drugi (po Grand Canyon) na swiecie
(ok. 160 km dlugosci, do 27 km szerokosci i do 550 m glebokosci) -
sierota :)
-
tak, voyager, trzy czesci jeszcze dodam :-)
-
dzieki smoku za pochwale i za wolnosc wyboru :-)
Ja raczej wole zdjecia, na ktorych soby nie patrza w kierunku aparatu.
A co do wyboru, to bardzo trudny ;-) -
Świetne ;} pozdrawiam serdecznie ;}
-
Serdecznie dziękuję za tak pozytywną ocenę relacji i fotek z Urbino :-)
-
Doskonaly kadr :-)) Dzieki za zdjecie :-)
-
No to ktora wybierasz? :-))
-
Tamto "niebieskie" mi sie o tyle bardziej podoba, ze z dziewczynami jest kontakt oczny, sa bardziej zwarte, no i te kapelusze... ;-) Ale to tez jest swietne!!