Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1263

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (23.02.2010 20:01)
    z rodziny aloesowatych. Rosnie tylko w RPA i Namibii..
  2. mapew
    mapew (23.02.2010 19:39)
    to najwiekszy canyon w Afryce i drugi (po Grand Canyon) na swiecie
    (ok. 160 km dlugosci, do 27 km szerokosci i do 550 m glebokosci)
  3. mapew
    mapew (23.02.2010 19:30)
    sierota :)
  4. mapew
    mapew (23.02.2010 19:27)
    tak, voyager, trzy czesci jeszcze dodam :-)
  5. mapew
    mapew (23.02.2010 19:23)
    dzieki smoku za pochwale i za wolnosc wyboru :-)
    Ja raczej wole zdjecia, na ktorych soby nie patrza w kierunku aparatu.
    A co do wyboru, to bardzo trudny ;-)
  6. zby.nek
    zby.nek (23.02.2010 18:32)
    Świetne ;} pozdrawiam serdecznie ;}
  7. city_hopper
    city_hopper (23.02.2010 9:04)
    Serdecznie dziękuję za tak pozytywną ocenę relacji i fotek z Urbino :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (23.02.2010 7:10)
    Doskonaly kadr :-)) Dzieki za zdjecie :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (23.02.2010 6:59)
    No to ktora wybierasz? :-))
  10. s.wawelski
    s.wawelski (23.02.2010 6:58)
    Tamto "niebieskie" mi sie o tyle bardziej podoba, ze z dziewczynami jest kontakt oczny, sa bardziej zwarte, no i te kapelusze... ;-) Ale to tez jest swietne!!