Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1259

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (25.02.2010 20:47)
    solista :)
  2. voyager747
    voyager747 (25.02.2010 20:38)
    fajnie wyciosane
  3. mapew
    mapew (25.02.2010 19:45)
    bo chyba przestraszylo sie aparatu, a ojciec dumny chcial sie pochwalic...
  4. renataglin
    renataglin (25.02.2010 19:32)
    zabłąkany :)
  5. mapew
    mapew (25.02.2010 19:32)
    ciekawe, ze wiekszosc wpisanych zachwytow pochodzi od kobiet... ;-)
  6. mapew
    mapew (25.02.2010 19:28)
    to typowy styl
  7. mapew
    mapew (25.02.2010 19:27)
    moze tez, dlatego nie spiesza sie z ukonczeniem budowli. W koncu buduja je juz od 1989 roku :-)
  8. mapew
    mapew (25.02.2010 18:57)
    :-)
  9. mapew
    mapew (25.02.2010 18:56)
    to jeszcze troszke za wczesnie... :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (25.02.2010 12:58)
    to jeszcze raz... za wszystkie geodezyjne dywagacje i plusy - serdeczne bóg zapłać:-)