Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1260

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. s.wawelski
    s.wawelski (25.02.2010 6:44)
    Tekstu przybywa szybciej niz ja go nadazam czytac :-))
  2. s.wawelski
    s.wawelski (25.02.2010 6:41)
    Najsliczniejsze z wszystkich lam - moje ulubione :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (25.02.2010 6:37)
    To chyba na 8 marca... :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (25.02.2010 6:36)
    No popatrz! Tez mi sie zdawalo, ze juz tu dawalem plus... :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (25.02.2010 6:33)
    Marek, nie wiedzialem, ze mozna dawac 2 razy plusa na to samo zdjecie :-)) Dzieki za odwiedziny :-))

    Obiecuje, ze Cie tez odwiedze, jak sie troche odrobie... :-)
  6. 2_koty
    2_koty (25.02.2010 1:13)
    Dzięki Marku z wypad na Islandię. Zadziwia mnie jaki gorące emocje wywołują te mroźne klimaty :-)
  7. voyager747
    voyager747 (24.02.2010 21:29)
    dzięki, czytałem gdzieś o tym, są super.
  8. mapew
    mapew (24.02.2010 21:26)
    wiek tych grafik skalnych (okolo 2500) oceniany jest na pomiedzy 300 p.n.e. do ok. 1800 r
  9. mapew
    mapew (24.02.2010 21:21)
    ...bardziej zielony :)
  10. voyager747
    voyager747 (24.02.2010 21:17)
    fajne