Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1258

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. 2_koty
    2_koty (25.02.2010 21:48)
    Ciekawe ile osób zauważy te domki po prawej :-)
    A widoczek piękny
  2. 2_koty
    2_koty (25.02.2010 21:43)
    spryciarz! brzuszek pełny, udaje chudzinkę
  3. s.wawelski
    s.wawelski (25.02.2010 21:42)
    Tak zartowalem, bo mie sie zdawalo, ze juz dawno te zdjecia widziales, nawet sa Twoje wpisy sprzed paru miesiecy :-))
  4. 2_koty
    2_koty (25.02.2010 21:42)
    część pasków im się zmyła :-)
  5. mapew
    mapew (25.02.2010 21:32)
    to jedno takie miejsce w parku, ale duuuuze (to jest to wyschniete slone jezioro)
  6. 2_koty
    2_koty (25.02.2010 21:28)
    sucho tam jakoś ;-)
  7. mapew
    mapew (25.02.2010 21:16)
    tak, zgadza sie. Sa wszystkie trzy (jesli ich nie przybylo) na zdjeciach
  8. 2_koty
    2_koty (25.02.2010 21:14)
    wow! czy to te podświetlane wodopoje przy kempingach?
  9. mapew
    mapew (25.02.2010 21:02)
    tu jest kilka podobnych zdjec tej laguny ;-)
  10. mapew
    mapew (25.02.2010 20:49)
    ale na pewno miala grzywke dzien wczesniej... :-)