Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1249

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. dino
    dino (27.02.2010 17:41)
    podobno z gwoździa można...... :)))
  2. dino
    dino (27.02.2010 17:37)
    jak popiją ....... były już dowody na to w historii :)))))
  3. dino
    dino (27.02.2010 17:36)
    to prawda, nie pozwalają....
  4. mapew
    mapew (27.02.2010 17:35)
    dokladnie :)
  5. dino
    dino (27.02.2010 17:35)
    farbowana?? :)
  6. mapew
    mapew (27.02.2010 17:16)
    ... a no to bedzie zupa ze .... zdjecia ;-)
  7. dino
    dino (27.02.2010 17:10)
    i znów wymienimy się zdjęciami :)))
  8. dino
    dino (27.02.2010 17:08)
    złośliwe obłoczki :)
  9. dino
    dino (27.02.2010 17:06)
    :)))

    Marku, ze zdjęcia na zdjęcie przeskakuje się ino mig :)))
  10. mapew
    mapew (27.02.2010 16:59)
    ... to na pewno bedzie bardzo smaczne!! Musze zaraz wyprobowac...tylko te kurczaki byly w Otavalo....droga daleka.... ale to wezme naszego, swojskiego... :-)