Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1240

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (07.03.2010 22:47)
    dziekuje Ci za interesujaca informacje. Faktycznie nigdzie indziej ich do tej pory nie napotkalem
  2. renataglin
    renataglin (07.03.2010 22:42)
    naszyjnik z wodnych perełek :)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (07.03.2010 22:25)
    Wyczytałem, że jest to endemiczna roślina występująca na obszarze Andów. Lokalnie znana jest także pod nazwami "tabaquillo" lub "queñoa". Ponoć lasy, w których występuje polylepis należą do najbardziej zagrożonych ekosystemów na naszej planecie.
  4. voyager747
    voyager747 (07.03.2010 20:52)
    i mnie wielka radość ogarnęła za pusiki miejscowe i te wyjazdowe :)) dzięki, hej !
  5. lmichorowski
    lmichorowski (07.03.2010 20:51)
    Marku, miło było Cię gościć na Południowym Podlasiu i otrzymać tyle plusików. Pozdrawiam.
  6. zipiz
    zipiz (07.03.2010 20:21)
    Wielka to radość dostać od Ciebie Marku, jako Podróżnika i Fotografa, pozytywną opinię i to w moim ukochanym mieście :))) Dziękuję
  7. sagnes80
    sagnes80 (07.03.2010 20:01)
    Dziękuję Marku za odwiedziny w mojej galerii:)
  8. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (07.03.2010 19:04)
    Serdecznie dziękuję za plusowe odwiedziny:)

    Pozdrawiam
  9. czarny.pol
    czarny.pol (07.03.2010 18:30)
    Zapraszam do przeczytania mojej podróży z Paryża
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (07.03.2010 10:15)
    http://www.youtube.com/watch?v=05ip-N0H1Ig

    Hurry boy, she's waiting there for you!! (muza)