Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1241

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (07.03.2010 1:10)
    dziekuje :-)))
  2. fiera_loca
    fiera_loca (06.03.2010 23:09)
    super fotka!
  3. lmichorowski
    lmichorowski (06.03.2010 22:34)
    Dziękuję za liczne plusy z Sankt Petersburga, Pozdrawiam.
  4. mapew
    mapew (06.03.2010 21:27)
    to moze byc cos z gatunku Surmia, ale nie jestem pewny. W calosci widac to drzewo na sasiednim zdjeciu
  5. lmichorowski
    lmichorowski (06.03.2010 21:01)
    Piękne kwiaty. Co to za roślina?
  6. voyager747
    voyager747 (06.03.2010 20:13)
    super światło i chmurki, jaki czysty :))
  7. mj1945
    mj1945 (06.03.2010 18:44)
    dziękuję za plusy z Hamburga
  8. mapew
    mapew (06.03.2010 12:55)
    oczywiscie :-)
  9. pt.janicki
    pt.janicki (06.03.2010 12:20)
    ...ale nawet z daleka fotografujący zjeżdżają...
  10. mapew
    mapew (06.03.2010 10:41)
    no prawie :)