Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1242

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.03.2010 10:19)
    igła w stogu siana..?
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.03.2010 10:14)
    dalej, lama! ;)
  3. mapew
    mapew (06.03.2010 10:01)
    ...a przycinanie trawnikow nic nie kosztuje...
  4. mapew
    mapew (06.03.2010 10:00)
    szukaly swiezej trawy...
  5. mapew
    mapew (06.03.2010 9:59)
    :-)
  6. mapew
    mapew (06.03.2010 9:59)
    ten teren archeologiczny jest w sumie malutki i niezbyt spektakularny, ale poniewaz to najwieksze w Ekwadorze, to sie je oglada... :-)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (06.03.2010 9:58)
    no ja codziennie wstaję po 4, do pracy na 6, więc przyzwyczajenie robi swoje ;)
  8. pt.janicki
    pt.janicki (06.03.2010 9:52)
    ...i wśród takich zwykłych domków!
  9. pt.janicki
    pt.janicki (06.03.2010 9:51)
    ...dama! ...że lama nie wspomnę...
  10. pt.janicki
    pt.janicki (06.03.2010 9:50)
    ...coś je zainteresowało?