Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1237
Przejdź do głównej strony użytkownika mapew
-
-
niesamowite - tak na poczekaniu ulozylas taki wierszyk!! Jestem zachwycony... wielkie gratulacje, podoba mi sie na prawde bardzo...to zdjecie jest tylko mala ozdoba do tego wierszyka :-)))
-
niestety nie wiem ...
-
piekny jest tren wierszyk, i pasuje - jakby do tego zdjecia ulozony :-))
-
Czy ktoś wie jak się nazywa to kwiecie?
-
a w Kostaryce jest mnostwo amerykanow, wiec Alamo "przyszlo" za nimi :-)
Ciekawy jest tez ten znak informujacy o wulkanie ;-)
-
doskonałe!!! :)
-
Dzięki wielkie za plusiki, pozdrawiam :)
-
Alamo znan wypożyczalnia, w USA tego mnóstwo jest.
-
wierzę na słowo :)
-
niesamowite - tak na poczekaniu ulozylas taki wierszyk!! Jestem zachwycony... wielkie gratulacje, podoba mi sie na prawde bardzo...to zdjecie jest tylko mala ozdoba do tego wierszyka :-)))
-
niestety nie wiem ...
-
piekny jest tren wierszyk, i pasuje - jakby do tego zdjecia ulozony :-))
-
Czy ktoś wie jak się nazywa to kwiecie?
-
a w Kostaryce jest mnostwo amerykanow, wiec Alamo "przyszlo" za nimi :-)
Ciekawy jest tez ten znak informujacy o wulkanie ;-) -
doskonałe!!! :)
-
Dzięki wielkie za plusiki, pozdrawiam :)
-
Alamo znan wypożyczalnia, w USA tego mnóstwo jest.
-
wierzę na słowo :)
Ja nie wymyslilbym nawet jednej pasujacej linijki... :-))
Dziekuje za takie piekne wzbogacanie moich zdjec :-)