Otrzymane komentarze dla użytkownika mapew, strona 1237

Przejdź do głównej strony użytkownika mapew

  1. mapew
    mapew (09.03.2010 19:09)
    fantastyczne, tender_woman, jak Ty to robisz?
    Ja nie wymyslilbym nawet jednej pasujacej linijki... :-))
    Dziekuje za takie piekne wzbogacanie moich zdjec :-)
  2. mapew
    mapew (09.03.2010 19:04)
    niesamowite - tak na poczekaniu ulozylas taki wierszyk!! Jestem zachwycony... wielkie gratulacje, podoba mi sie na prawde bardzo...to zdjecie jest tylko mala ozdoba do tego wierszyka :-)))
  3. mapew
    mapew (09.03.2010 19:02)
    niestety nie wiem ...
  4. mapew
    mapew (09.03.2010 18:49)
    piekny jest tren wierszyk, i pasuje - jakby do tego zdjecia ulozony :-))
  5. leonka7
    leonka7 (09.03.2010 17:46)
    Czy ktoś wie jak się nazywa to kwiecie?
  6. mapew
    mapew (09.03.2010 17:33)
    a w Kostaryce jest mnostwo amerykanow, wiec Alamo "przyszlo" za nimi :-)
    Ciekawy jest tez ten znak informujacy o wulkanie ;-)
  7. a_evermind
    a_evermind (09.03.2010 13:57)
    doskonałe!!! :)
  8. slawannka
    slawannka (09.03.2010 10:41)
    Dzięki wielkie za plusiki, pozdrawiam :)
  9. voyager747
    voyager747 (08.03.2010 23:48)
    Alamo znan wypożyczalnia, w USA tego mnóstwo jest.
  10. voyager747
    voyager747 (08.03.2010 23:47)
    wierzę na słowo :)