Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 303

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 15:03)
    Tak, tak. Nasuwa mi sie tu poniekad skojarzenie czy porownanie pomiedzy roznymi krajami chrzescijanskimi... Tez ich nie mozna wszystkich wrzucic do jednego worka.
  2. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 14:49)
    piękne zdjęcie!
  3. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 14:49)
    Takie birmańskie Meteory:)
  4. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 14:48)
    ładny detal uchwyciłeś:)
  5. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 14:48)
    cudnej urody architektura!
  6. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 14:46)
    tutaj kolor niczym budowle z Radżastanu:)
  7. lanka
    lanka (23.08.2013 13:29)
    kuchnia Laosu jest najbardziej pikantna, mega pikantna :)
  8. lanka
    lanka (23.08.2013 13:22)
    ja mam przydomek, że zjem wszystko co nie zdąży uciec, tylko czasowniki bardziej dosadne:)
    Taka uczta dla mnie to bułka z masłem.
    Zawsze chętnie pomogę
  9. lanka
    lanka (23.08.2013 13:16)
    A powiedzieli jaka techniką kładli to złoto? Bo w Petersburgu rozpuszczali w ołowiu i malowali pędzlami, często wymieniając malarzy tzn sami odpadali od kopuły.
  10. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 13:12)
    co kraj, co mnich, to obyczaj:)