Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 301

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 15:43)
    niczym las namorzynowy:) Fajny efekt!
  2. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 15:41)
    Ten zakatek swiata ogolnie rzecz biorac slynie z ostrej kuchni. Plusem jest jednak to, ze te pikantnosc mozna latwo regulowac i w zaleznosci od tego, co kkonsument sobie zyczy, to koncowy produkt moze byc rozny w skali ostrosci.
  3. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 15:41)
    http://kolumber.pl/photos/show/golist:147021/page:23

    Podobieństwo od razu widoczne, tylko inny materiał (u mnie ceramika, a tutaj chyba metal)
  4. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 15:38)
    To prawda, choć z tego co kojarzę, to tapas ma rodowód arabski, z czasów panowania Maurów. Poza tym, w skali całej Europy jest to pewien wyjątek.
  5. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 15:34)
    jednak pień buddyzmu jest wszędzie wspólny na Dalekim Wschodzie:)
  6. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 15:32)
    ojj, to jak tam kiedyś będę jechał, to chyba będę musiał z miesięcznym wyprzedzeniem rezerwować sobie to jeszcze w kraju...:)
  7. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 15:30)
    no to król miał fantazję i zachciankę, ale cóż, złota ma pod dostatkiem, wiec stać go:)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 15:30)
    Lanko, zawsze jestes mile widziana przy moim stoliku... :-)
  9. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 15:29)
    Od zawsze dziwił mnie ten stan rzeczy i czemu Polska jest tak inna od reszty...
  10. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 15:29)
    Hons: Duzo w tym prawdy, chociaz w niektorych krajach, jak np. w Hiszpanii tzw. tapas sa poniekad ospowiednikiem takiego azjatyckiego stylu jedzenia.