Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 301
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
niczym las namorzynowy:) Fajny efekt!
-
Ten zakatek swiata ogolnie rzecz biorac slynie z ostrej kuchni. Plusem jest jednak to, ze te pikantnosc mozna latwo regulowac i w zaleznosci od tego, co kkonsument sobie zyczy, to koncowy produkt moze byc rozny w skali ostrosci.
-
http://kolumber.pl/photos/show/golist:147021/page:23
Podobieństwo od razu widoczne, tylko inny materiał (u mnie ceramika, a tutaj chyba metal)
-
To prawda, choć z tego co kojarzę, to tapas ma rodowód arabski, z czasów panowania Maurów. Poza tym, w skali całej Europy jest to pewien wyjątek.
-
jednak pień buddyzmu jest wszędzie wspólny na Dalekim Wschodzie:)
-
ojj, to jak tam kiedyś będę jechał, to chyba będę musiał z miesięcznym wyprzedzeniem rezerwować sobie to jeszcze w kraju...:)
-
no to król miał fantazję i zachciankę, ale cóż, złota ma pod dostatkiem, wiec stać go:)
-
Lanko, zawsze jestes mile widziana przy moim stoliku... :-)
-
Od zawsze dziwił mnie ten stan rzeczy i czemu Polska jest tak inna od reszty...
-
Hons: Duzo w tym prawdy, chociaz w niektorych krajach, jak np. w Hiszpanii tzw. tapas sa poniekad ospowiednikiem takiego azjatyckiego stylu jedzenia.
-
niczym las namorzynowy:) Fajny efekt!
-
Ten zakatek swiata ogolnie rzecz biorac slynie z ostrej kuchni. Plusem jest jednak to, ze te pikantnosc mozna latwo regulowac i w zaleznosci od tego, co kkonsument sobie zyczy, to koncowy produkt moze byc rozny w skali ostrosci.
-
http://kolumber.pl/photos/show/golist:147021/page:23
Podobieństwo od razu widoczne, tylko inny materiał (u mnie ceramika, a tutaj chyba metal) -
To prawda, choć z tego co kojarzę, to tapas ma rodowód arabski, z czasów panowania Maurów. Poza tym, w skali całej Europy jest to pewien wyjątek.
-
jednak pień buddyzmu jest wszędzie wspólny na Dalekim Wschodzie:)
-
ojj, to jak tam kiedyś będę jechał, to chyba będę musiał z miesięcznym wyprzedzeniem rezerwować sobie to jeszcze w kraju...:)
-
no to król miał fantazję i zachciankę, ale cóż, złota ma pod dostatkiem, wiec stać go:)
-
Lanko, zawsze jestes mile widziana przy moim stoliku... :-)
-
Od zawsze dziwił mnie ten stan rzeczy i czemu Polska jest tak inna od reszty...
-
Hons: Duzo w tym prawdy, chociaz w niektorych krajach, jak np. w Hiszpanii tzw. tapas sa poniekad ospowiednikiem takiego azjatyckiego stylu jedzenia.