Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 305

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:26)
    fajnie wygląda na końcu tej ulicy:)
  2. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:23)
    czyli jak rozumiem to nie jest łódź która pływa, ale stojący budynek w formie łodzi?:)
  3. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:11)
    w biednych krajach estetyki jest mało ważna, istotne jest to, aby był prąd i już:) To nie specyfika Azji, ale całego świata, gorzej sytuowanego od bogatego tzw. Zachodu. Blisko nas, bo na Bałkanach, Krymie czy w Turcji, także widziałem podobne widoki, choć faktycznie było tych kabli trochę mniej. Ale ma to swój urok:)
  4. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:08)
    cudnie! Architektura, kolory, ludzie, ach...:)
  5. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:06)
    kipie i kapie złotem:) Cudna!
  6. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 11:57)
    fajnie to wygląda, jakby Budda ignorował te dziewczyny z dołu:)
  7. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 11:54)
    super sprawa, z rzek trzeba korzystać, szczególnie w dużych miastach - oczywistość znane niemal na całym świecie, tylko nie w Polsce, gdzie wszyscy na siłę chcą poruszać się autami, ewentualnie zapełnionymi autobusami, a rzeki stoją puste...
  8. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 11:52)
    Dachy pałacu zupełnie inne od tych cesarskich widzianych choćby w Chinach czy Japonii, diametralnie inny styl. W tamtym czasie zaś w Europie wszystko było bardzo podobne do siebie....
  9. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 11:50)
    dołączam się do pochwał:) Świetny efekt!
  10. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 11:49)
    duży plus za to,że Ci się udało go sfocić z uszanowaniem zakazu:)