Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 304

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. lanka
    lanka (23.08.2013 13:11)
    W Hiszpanii na południu też, choć nie taka ilość i nie taka inwencja twórcza
  2. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 13:10)
    typowe dla kuchni z Dalekiego Wschodu - każdego po trochu, czyli zupełnie inaczej niż u nas:)
  3. lanka
    lanka (23.08.2013 13:07)
    1 włos Buddy?
    nie zamiotą go przez przypadek?
    A tak w ogóle to Budda był łysy ewentualnie golił się na łyso :)
  4. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:43)
    cudna architektura i specyficzna dla tego kraju, bo ościennych państwach świątynie wyglądają jednak inaczej:)
  5. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:42)
    bardzo ciekawe ujęcie:)
  6. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:40)
    bardzo ładne światło tutaj dodało dużego uroku zdjęciu:)
  7. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:38)
    cudnie, zazdroszczę takiego lotu:)
  8. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:35)
    takie same coś, te wnęki z posążkami Buddy, widziałem w Mongolii, choć tam jest lamaizm, czyli zupełnie inny rodzaj buddyzmu.
  9. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:33)
    fajny ma wzrok, patrzący z góry na ludzi, iście boski:)
  10. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 12:27)
    ach, istne cudo!