Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 304
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
W Hiszpanii na południu też, choć nie taka ilość i nie taka inwencja twórcza
-
typowe dla kuchni z Dalekiego Wschodu - każdego po trochu, czyli zupełnie inaczej niż u nas:)
-
1 włos Buddy?
nie zamiotą go przez przypadek?
A tak w ogóle to Budda był łysy ewentualnie golił się na łyso :)
-
cudna architektura i specyficzna dla tego kraju, bo ościennych państwach świątynie wyglądają jednak inaczej:)
-
bardzo ciekawe ujęcie:)
-
bardzo ładne światło tutaj dodało dużego uroku zdjęciu:)
-
cudnie, zazdroszczę takiego lotu:)
-
takie same coś, te wnęki z posążkami Buddy, widziałem w Mongolii, choć tam jest lamaizm, czyli zupełnie inny rodzaj buddyzmu.
-
fajny ma wzrok, patrzący z góry na ludzi, iście boski:)
-
ach, istne cudo!
-
W Hiszpanii na południu też, choć nie taka ilość i nie taka inwencja twórcza
-
typowe dla kuchni z Dalekiego Wschodu - każdego po trochu, czyli zupełnie inaczej niż u nas:)
-
1 włos Buddy?
nie zamiotą go przez przypadek?
A tak w ogóle to Budda był łysy ewentualnie golił się na łyso :) -
cudna architektura i specyficzna dla tego kraju, bo ościennych państwach świątynie wyglądają jednak inaczej:)
-
bardzo ciekawe ujęcie:)
-
bardzo ładne światło tutaj dodało dużego uroku zdjęciu:)
-
cudnie, zazdroszczę takiego lotu:)
-
takie same coś, te wnęki z posążkami Buddy, widziałem w Mongolii, choć tam jest lamaizm, czyli zupełnie inny rodzaj buddyzmu.
-
fajny ma wzrok, patrzący z góry na ludzi, iście boski:)
-
ach, istne cudo!