Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 298

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:19)
    ta trzecia twarz to chyba zrekonstruowana, bo bardzo jasna jest, a nie wierzę, że kiedyś była moda na wybielania ala Michael Jackson...;)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 17:19)
    A ta łódź pływa! Podajrze w raz do roku na specjalna okazje...
  3. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:17)
    wyobraźcie sobie, gdyby kiedyś cały ten kompleks Angoru został zrekonstruowany, z pieknymi nowymi alejkami spacerowymi, koszami na śmieci co kilka metrów, ławeczkami, altankami, knajpkami to jak to w Europie często jest... Chyba wszyscy zatęskniliby potem za tymi walącymi się kamieniami i wspominali by piękno ruin:) Angor jest cudny taki jaki jest i mam nadzieję, że go w całości nigdy nie "naprawią":)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 17:16)
    Powiedzialbym, ze roznica miedzy jednym a drugim jest jak miedzy rumem a rumakiem albo koniem a koniakiem :-)
  5. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:13)
    też o tym słyszałem i to mi się podoba:)
  6. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:11)
    przypomina mi się film Tomb Raider, którego sceny były właśnie tu kręcone, dzięki specjalnemu zezwoleniu władz Kambodży...
  7. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:09)
    Ja myślę, że na Angor trzeba by było zrobić osobną galerię zdjęć, bo to tak wielkie i przebogate miejsce:)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (23.08.2013 17:08)
    No, ale ten sie tak nie blyszczy...
  9. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:08)
    damy choć piękne i ponętne, to jednak po twarzy widać, że coś groźne miny mają...:)
  10. pan_hons
    pan_hons (23.08.2013 17:05)
    świetne zdjęcie, z tym człowiekiem na końcu fajnie to wygląda:)