Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 298
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
ta trzecia twarz to chyba zrekonstruowana, bo bardzo jasna jest, a nie wierzę, że kiedyś była moda na wybielania ala Michael Jackson...;)
-
A ta łódź pływa! Podajrze w raz do roku na specjalna okazje...
-
wyobraźcie sobie, gdyby kiedyś cały ten kompleks Angoru został zrekonstruowany, z pieknymi nowymi alejkami spacerowymi, koszami na śmieci co kilka metrów, ławeczkami, altankami, knajpkami to jak to w Europie często jest... Chyba wszyscy zatęskniliby potem za tymi walącymi się kamieniami i wspominali by piękno ruin:) Angor jest cudny taki jaki jest i mam nadzieję, że go w całości nigdy nie "naprawią":)
-
Powiedzialbym, ze roznica miedzy jednym a drugim jest jak miedzy rumem a rumakiem albo koniem a koniakiem :-)
-
też o tym słyszałem i to mi się podoba:)
-
przypomina mi się film Tomb Raider, którego sceny były właśnie tu kręcone, dzięki specjalnemu zezwoleniu władz Kambodży...
-
Ja myślę, że na Angor trzeba by było zrobić osobną galerię zdjęć, bo to tak wielkie i przebogate miejsce:)
-
No, ale ten sie tak nie blyszczy...
-
damy choć piękne i ponętne, to jednak po twarzy widać, że coś groźne miny mają...:)
-
świetne zdjęcie, z tym człowiekiem na końcu fajnie to wygląda:)
-
ta trzecia twarz to chyba zrekonstruowana, bo bardzo jasna jest, a nie wierzę, że kiedyś była moda na wybielania ala Michael Jackson...;)
-
A ta łódź pływa! Podajrze w raz do roku na specjalna okazje...
-
wyobraźcie sobie, gdyby kiedyś cały ten kompleks Angoru został zrekonstruowany, z pieknymi nowymi alejkami spacerowymi, koszami na śmieci co kilka metrów, ławeczkami, altankami, knajpkami to jak to w Europie często jest... Chyba wszyscy zatęskniliby potem za tymi walącymi się kamieniami i wspominali by piękno ruin:) Angor jest cudny taki jaki jest i mam nadzieję, że go w całości nigdy nie "naprawią":)
-
Powiedzialbym, ze roznica miedzy jednym a drugim jest jak miedzy rumem a rumakiem albo koniem a koniakiem :-)
-
też o tym słyszałem i to mi się podoba:)
-
przypomina mi się film Tomb Raider, którego sceny były właśnie tu kręcone, dzięki specjalnemu zezwoleniu władz Kambodży...
-
Ja myślę, że na Angor trzeba by było zrobić osobną galerię zdjęć, bo to tak wielkie i przebogate miejsce:)
-
No, ale ten sie tak nie blyszczy...
-
damy choć piękne i ponętne, to jednak po twarzy widać, że coś groźne miny mają...:)
-
świetne zdjęcie, z tym człowiekiem na końcu fajnie to wygląda:)