Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 285
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
a Mariola gdzie?
-
jak pięknie pozuje...
-
...dobra, zgońmy wszystko na niego!...
-
...a zaczal Kahlan... :-)
-
No nie da sie ukryc :-)
-
...śmy się, qrcze, uparli ... :-) ... !
-
Jak bym wiedzial, ze osoby, ktore mi zadaja to pytanie, nie przywiazuja wielkiej wagi do odpowiedzi, to bym tu cos zyslil na poczekaniu, ale w Waszym przypadku, niestety nie moge sobie na to powolic... :-)
-
Ale to w przypadku tego wielkoluda, ja byłem też ciekaw kim są te cztery mniejsze postaci...
-
...albo we frakach...
-
...w smokingach :-)
-
a Mariola gdzie?
-
jak pięknie pozuje...
-
...dobra, zgońmy wszystko na niego!...
-
...a zaczal Kahlan... :-)
-
No nie da sie ukryc :-)
-
...śmy się, qrcze, uparli ... :-) ... !
-
Jak bym wiedzial, ze osoby, ktore mi zadaja to pytanie, nie przywiazuja wielkiej wagi do odpowiedzi, to bym tu cos zyslil na poczekaniu, ale w Waszym przypadku, niestety nie moge sobie na to powolic... :-)
-
Ale to w przypadku tego wielkoluda, ja byłem też ciekaw kim są te cztery mniejsze postaci...
-
...albo we frakach...
-
...w smokingach :-)