Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 285

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. iwonka55h
    iwonka55h (04.09.2013 10:47)
    a Mariola gdzie?
  2. iwonka55h
    iwonka55h (04.09.2013 10:29)
    jak pięknie pozuje...
  3. pt.janicki
    pt.janicki (03.09.2013 23:04)
    ...dobra, zgońmy wszystko na niego!...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (03.09.2013 23:03)
    ...a zaczal Kahlan... :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (03.09.2013 23:03)
    No nie da sie ukryc :-)
  6. pt.janicki
    pt.janicki (03.09.2013 22:56)
    ...śmy się, qrcze, uparli ... :-) ... !
  7. s.wawelski
    s.wawelski (03.09.2013 20:15)
    Jak bym wiedzial, ze osoby, ktore mi zadaja to pytanie, nie przywiazuja wielkiej wagi do odpowiedzi, to bym tu cos zyslil na poczekaniu, ale w Waszym przypadku, niestety nie moge sobie na to powolic... :-)
  8. lmichorowski
    lmichorowski (03.09.2013 19:55)
    Ale to w przypadku tego wielkoluda, ja byłem też ciekaw kim są te cztery mniejsze postaci...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (03.09.2013 15:07)
    ...albo we frakach...
  10. s.wawelski
    s.wawelski (03.09.2013 15:06)
    ...w smokingach :-)