Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 278

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (21.09.2013 23:46)
    A jak ślicznie miauczy... :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (21.09.2013 23:43)
    Az strach takiemu je wreczyc.... :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (21.09.2013 23:41)
    Na szczescie tylko jej kapelusz... :-)
  4. birder
    birder (21.09.2013 23:23)
    czyli brzytwodziób
  5. birder
    birder (21.09.2013 23:21)
    Nie wiem, gdzie byliscie we wschodniej Afryce, ale ja wdziałem kilkadziesiąt takich miejsc w Ugandzie, Kenii i Tanzanii gdzie mozna swobodnie połazić pomiedzy zwierzetami
  6. ye2bnik
    ye2bnik (21.09.2013 23:16)
    piękny kot
  7. ye2bnik
    ye2bnik (21.09.2013 23:13)
    genialne
  8. ye2bnik
    ye2bnik (21.09.2013 23:11)
    pobór myta :)
  9. ye2bnik
    ye2bnik (21.09.2013 23:08)
    Pani Wawelska została na gałęzi? :)
  10. ye2bnik
    ye2bnik (21.09.2013 22:58)
    a po kłótni, jak przystało na prawdziwych twardzieli, pewnie poszli na drinka do pobliskiej rzeki :)