Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 279

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. ye2bnik
    ye2bnik (21.09.2013 22:54)
    Smoku, ależ fantastyczna podróż! Genialne fotki i tekst, który wciągnąłem jednym tchem. Super, po trzykroć super :)
  2. hooltayka
    hooltayka (20.09.2013 19:29)
    Wiesz co,widzę,że zrobiłeś sobie wycieczkę po moich podróżach-)
    Nie będę już dziękować osobno za każdą,dziękuję ogólnie za wszystkie!
    Oczywiście ja i Marek.
    Serdecznie pozdrawiam -)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (20.09.2013 17:50)
    Bo to byl GPS dla Pana Samochodzika....
  4. tykuspl
    tykuspl (20.09.2013 17:40)
    Ostrożnie z tym GPS-em, znane są przypadki kiedy to ludzie wjechali autem do jeziora :)

  5. s.wawelski
    s.wawelski (20.09.2013 17:28)
    Moje tez...
  6. s.wawelski
    s.wawelski (20.09.2013 17:27)
    Wybudowali. W koncu Hiszpanie do Meksyku tez nie przywozili kosciolow w skrzyniach...
  7. s.wawelski
    s.wawelski (20.09.2013 17:26)
    A ja lubie sobie urozmaicac... :-)
  8. leoleo
    leoleo (20.09.2013 17:21)
    moje ulubione koty...
  9. leoleo
    leoleo (20.09.2013 17:19)
    no , holenderska wioska, jak oni to przenieśli?
  10. leoleo
    leoleo (20.09.2013 17:16)
    po ciężkim dniu preferuję wiadro piwa ale co mi tam....