Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 277
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Ty to masz szczęście,Smoku ;)
-
Pobudka o 5:45 ? Toż to szok, Smoku !...;)
-
Smoku, good morning o wieczorku...
-
Smoku, dzięki za plusy dla Belgii. Cieszy mnie, że utrafiłem w Twoje oczekiwania :)
PS. Za każdym razem jak wpadam na Twój profil frustruje mnie wielość zielonych pinesek na mapie miejsc odwiedzonych. Jakże blado wyglądają przy tym moje "dokonania". Czas chyba coś z tym zrobić. Może za rok w końcu uda się gdzieś dalej, poza Europę.
-
Tego chodzenia pomiędzy zwierzętami nigdy nie należy brać dosłownie. Zawsze trzeba zachować odpowiedni dystans. Kopniaka czy ugryzienie łatwo zaliczyć
-
Jak widziasz, zarowno Chelsea jak i ja nie bylismy w wymienionych przez Ciebie miejscach, a byt ksztaltuje swiadomosc... :-)
-
Witam Tomku :-)
Nie zapomniałem i tęskno mi jak nie wiem co, ale mam tak mało czasu, że boję się zaglądać na Kolumberka, bo wiem iż to nie będzie wizyta na 20 minut tak jak w przypadku FF. Ostatnio jestem tak bardzo zajęty ( jak toy toy na Wodstocku ) ciągnąc zawodowo dwa tematy, że wpadam tylko na na chwilkę na FF, ale to ma swoją dobrą stronę, bo po troszku przygotowuję zdjęcia, które później hurtem wstawię na Kolumberka. Jeszcze może tydzień i będę miał trochę więcej wolnego czasu na K, tym bardziej, że w listopadzie planuje kolejną podróż, a mam do wstawienia jeszcze zaległe dwie z listopada zeszłego roku no i Bali (nie mówiąc już o wielu innych wcześniejszych), na które zapewne przyjdzie też pora. Na razie zapoznałem się z tekstem Twojej ostatniej, bardzo ciekawej podróży, jako że byłem wożony w czasie mojej podróży służbowej, ale zbyt kiepsko działał internet, żeby porwać się na oglądanie zdjęć i to mam m.in. do nadrobienia :-). Bardzo ciekawa podróż i jak dla mnie troszkę z dreszczykiem, ale o tym napisze już przy uczcie ze zdjęciami :-).
Pozdrawiam serdecznie :-)
-
Odniosłem sie do komentarza Chelsea79, że to nie do pomyslenia we wschodniej Afryce. A własnie,ze do pomyslenia np. Kidepo Valley Uganda, Lake Natron, Lake Eyasi, Olmoti w Tanzanii, Lake Mburo i Rhino Sanctuary w Ugandzie, Haller Park i Arabuko-Sokoke w Kenii i wiele innych mniejszych miejsc
-
Dzieki :-)
-
Bylismy w Masai Mara, Serengeti, Ngorongoro, Lake Manyara...
A w ktorych miejscach w Kenii i Tanzanii Ty chodziles miedzy zyrafami i zebrami?
-
Ty to masz szczęście,Smoku ;)
-
Pobudka o 5:45 ? Toż to szok, Smoku !...;)
-
Smoku, good morning o wieczorku...
-
Smoku, dzięki za plusy dla Belgii. Cieszy mnie, że utrafiłem w Twoje oczekiwania :)
PS. Za każdym razem jak wpadam na Twój profil frustruje mnie wielość zielonych pinesek na mapie miejsc odwiedzonych. Jakże blado wyglądają przy tym moje "dokonania". Czas chyba coś z tym zrobić. Może za rok w końcu uda się gdzieś dalej, poza Europę. -
Tego chodzenia pomiędzy zwierzętami nigdy nie należy brać dosłownie. Zawsze trzeba zachować odpowiedni dystans. Kopniaka czy ugryzienie łatwo zaliczyć
-
Jak widziasz, zarowno Chelsea jak i ja nie bylismy w wymienionych przez Ciebie miejscach, a byt ksztaltuje swiadomosc... :-)
-
Witam Tomku :-)
Nie zapomniałem i tęskno mi jak nie wiem co, ale mam tak mało czasu, że boję się zaglądać na Kolumberka, bo wiem iż to nie będzie wizyta na 20 minut tak jak w przypadku FF. Ostatnio jestem tak bardzo zajęty ( jak toy toy na Wodstocku ) ciągnąc zawodowo dwa tematy, że wpadam tylko na na chwilkę na FF, ale to ma swoją dobrą stronę, bo po troszku przygotowuję zdjęcia, które później hurtem wstawię na Kolumberka. Jeszcze może tydzień i będę miał trochę więcej wolnego czasu na K, tym bardziej, że w listopadzie planuje kolejną podróż, a mam do wstawienia jeszcze zaległe dwie z listopada zeszłego roku no i Bali (nie mówiąc już o wielu innych wcześniejszych), na które zapewne przyjdzie też pora. Na razie zapoznałem się z tekstem Twojej ostatniej, bardzo ciekawej podróży, jako że byłem wożony w czasie mojej podróży służbowej, ale zbyt kiepsko działał internet, żeby porwać się na oglądanie zdjęć i to mam m.in. do nadrobienia :-). Bardzo ciekawa podróż i jak dla mnie troszkę z dreszczykiem, ale o tym napisze już przy uczcie ze zdjęciami :-).
Pozdrawiam serdecznie :-) -
Odniosłem sie do komentarza Chelsea79, że to nie do pomyslenia we wschodniej Afryce. A własnie,ze do pomyslenia np. Kidepo Valley Uganda, Lake Natron, Lake Eyasi, Olmoti w Tanzanii, Lake Mburo i Rhino Sanctuary w Ugandzie, Haller Park i Arabuko-Sokoke w Kenii i wiele innych mniejszych miejsc
-
Dzieki :-)
-
Bylismy w Masai Mara, Serengeti, Ngorongoro, Lake Manyara...
A w ktorych miejscach w Kenii i Tanzanii Ty chodziles miedzy zyrafami i zebrami?
