Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1369

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:25)
    to są miseczki z lukrami :))
  2. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:24)
    tutaj chciałabym się znaleźc najlepiej teraz :))
  3. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:22)
    a ten na czubku kolumny toż to nasz, rodak :))
  4. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:20)
    to namiętnie rysowałam w szkole średniej :))
  5. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:19)
    to się nazywa lokalizacja :)) kiedyś to się umiano ''ustawic''
  6. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:17)
    straszny widok-cmentarz kolumnowy
  7. kubdu
    kubdu (23.01.2010 20:17)
    Nawet białe koszule nabierają tam błękitnego odcienia.
  8. kubdu
    kubdu (23.01.2010 20:16)
    Właśnie Freemarti. A ja wgapaiłam się, wgapiałam i nic nie rzekłam.
  9. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:15)
    cudownie :D
  10. kubdu
    kubdu (23.01.2010 20:15)
    Uff ! Dzięki Freemarti. To w takim razie maść w zupełności wystarczy.