Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1361

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kubdu
    kubdu (25.01.2010 19:30)
    Gdy mistrz foto Pan Mapew się wypowiedział o ujęciu, to może trochę nie wypada. Wybaczysz Smoku ? Wybaczysz Mapew ? Górę, a raczej górkę to wielbłąd ma na tacy.
    Mam taką fotkę ze śmigłowcem, który łaskocze mnie śmigłami po rameniu (private), też fajne ujęcie.
  2. kubdu
    kubdu (25.01.2010 19:26)
    Smoku, mam ochotę na taką przejażdżkę. Rebel, Koko,dziewczyny, co Wy na to? Zapakujmy nasze smukłe talie do thalii. Koko, poprowadzisz ?
  3. kubdu
    kubdu (25.01.2010 19:20)
    Smoku ! Nie przesadzaj. Nie było najlepiej ... tak samotnie i jakoś bez weny. Ale Twoja Turcja naprawdę mnie zainteresowała. Ale z tą oną toś mnie wkopał. Ja Ci tak na uszko, a Ty to okropne imię w świat puściłeś, Tomku. Może czas pomyśleć by babie profil założyć - hehe, taka mała schizofrenia. Mam nawet parę udanych kompozycji z imieniem, ale .. nie mogę nic rzec, bo nawet kubdu się obrazi.
  4. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:10)
    objawienie!
  5. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:08)
    ano! i przepiękny, i brak słów. jeszcze przede mną - turcja to ogromny kraj...
  6. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:07)
    piękny kolor wody... ;)
  7. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:06)
    domy ule ;)
  8. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:03)
    znamy tego pana, znamy... ;)
  9. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:03)
    ano - świt w takim towarzystwie jest magiczny ;)
  10. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:01)
    piękne ujęcie