Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1361
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
Smoku, mam ochotę na taką przejażdżkę. Rebel, Koko,dziewczyny, co Wy na to? Zapakujmy nasze smukłe talie do thalii. Koko, poprowadzisz ?
-
Smoku ! Nie przesadzaj. Nie było najlepiej ... tak samotnie i jakoś bez weny. Ale Twoja Turcja naprawdę mnie zainteresowała. Ale z tą oną toś mnie wkopał. Ja Ci tak na uszko, a Ty to okropne imię w świat puściłeś, Tomku. Może czas pomyśleć by babie profil założyć - hehe, taka mała schizofrenia. Mam nawet parę udanych kompozycji z imieniem, ale .. nie mogę nic rzec, bo nawet kubdu się obrazi.
-
objawienie!
-
ano! i przepiękny, i brak słów. jeszcze przede mną - turcja to ogromny kraj...
-
piękny kolor wody... ;)
-
domy ule ;)
-
znamy tego pana, znamy... ;)
-
ano - świt w takim towarzystwie jest magiczny ;)
-
piękne ujęcie
-
Smoku, mam ochotę na taką przejażdżkę. Rebel, Koko,dziewczyny, co Wy na to? Zapakujmy nasze smukłe talie do thalii. Koko, poprowadzisz ?
-
Smoku ! Nie przesadzaj. Nie było najlepiej ... tak samotnie i jakoś bez weny. Ale Twoja Turcja naprawdę mnie zainteresowała. Ale z tą oną toś mnie wkopał. Ja Ci tak na uszko, a Ty to okropne imię w świat puściłeś, Tomku. Może czas pomyśleć by babie profil założyć - hehe, taka mała schizofrenia. Mam nawet parę udanych kompozycji z imieniem, ale .. nie mogę nic rzec, bo nawet kubdu się obrazi.
-
objawienie!
-
ano! i przepiękny, i brak słów. jeszcze przede mną - turcja to ogromny kraj...
-
piękny kolor wody... ;)
-
domy ule ;)
-
znamy tego pana, znamy... ;)
-
ano - świt w takim towarzystwie jest magiczny ;)
-
piękne ujęcie
Mam taką fotkę ze śmigłowcem, który łaskocze mnie śmigłami po rameniu (private), też fajne ujęcie.